“Мені потрібно працювати” – Одна Минута

Вибір редакції


Цього року старша дочка Олі Полякової Маша закінчила середню школу та вступила до вищого навчального закладу. Спочатку сім’я Полякових планувала, що 17-річна Маша вивчатиме музику в престижному університеті Бостона Берклі. Однак після початку війни в Україні Полякові зрозуміли, що не можуть зараз оплатити навчання в цьому університеті, яке коштує понад 40 тисяч доларів на рік. Саме тому Маша Полякова вступила до іншого навчального закладу у Великій Британії, де вивчатиме музику.

Як виглядають діти Олі Полякової
Як виглядають діти Олі Полякової

Як виявилося, не лише старша дочка Полякової цього року поїхала жити та навчатися у Великій Британії. Молодшу доньку Алісу, якій лише 10 років, артиста теж вирішила відправити вчитися за кордон.

Про це Оля Полякова розповіла у програмі “ЖВЛ “. Співачка зізналася, що це рішення їй далося дуже тяжко, адже 10-річна Аліса – дуже домашня дівчинка, яка досі спить в одному ліжку з мамою. За словами Полякової, її донька навчатиметься у Великій Британії в так званій школі-інтернаті. У Британії таку школу називають “boarding”, що означає навчання разом із проживанням.

Полякова не приховує, її 10-річна дочка благала не відправляти її до цього навчального закладу. Проте Оля пояснила доньці, що їй потрібно працювати і буде краще, якщо вона навчатиметься у школі-інтернаті. Тоді, за словами Полякової, вона зможе заробити гроші на допомогу країни.

Як виглядають діти Олі Полякової
Як виглядають діти Олі Полякової

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни Оля Полякова з двома дітьми поїхали до Франції, а чоловік співачки Вадим вступив до лав ТРО. Тільки наприкінці серпня співачка наважилася повернути на Батьківщину, все через те, що у вересні розпочинається навчальний рік. Будучи за кордоном, Полякова їздила з благодійними концертами країнами Європи, виручені гроші з яких вона передала на потреби рідної країни.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × four =

Translate »