...

“Мені важко” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відома українська телеведуча, благодійниця та громадська активістка Маша Єфросиніна для своїх шанувальників є буквальним втіленням залізної леді. Хай би що в житті не сталось, знаменитість завжди тримає себе в руках і спокійно розв’язує будь-які проблеми. Сторінку зірки в соціальній мережі Інстаграм важко назвати “особистим блогом”, адже там майже ніколи не з’являються подробиці особистого життя.

Втім, нещодавно Маша Єфросиніна пообіцяла своїм шанувальникам спробувати бути відвертішою з ними, й розкривати дещо більше деталей зі свого повсякденного життя. Знаменитість стримала обіцянку й у нещодавньому випуску “Сніданку з 1+1” розповіла про стосунки зі своїм чоловіком і свій побут.

Маша Єфросиніна відверто прокоментувала своє особисте життя
Маша Єфросиніна відверто прокоментувала своє особисте життя

На початку повномасштабного вторгнення Тимур Хромаєв, чоловік української ведучої, пішов служити до лав ЗСУ, а Маша Єфросиніна разом з дітьми тимчасово виїхала за кордон. За останній рік зірці вдалось облаштувати побут своєму синові та мамі у Польщі, тому вона стала все частіше перебувати в українській столиці.

До Києва, зізнається ведуча, вона повертається не лише заради роботи й організації благодійних і волонтерських ініціатив, але й задля того, щоб побачити свого коханого. Маша Єфросиніна зізналась, що вона досі не може звикнути бачити свого чоловіка у військовій формі, саме тому вона майже нічого не розповідає про подружнє життя в особистому блозі.

Українська ведуча Маша Єфросиніна зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим
Українська ведуча Маша Єфросиніна зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим

Мені важко про це говорити, я навіть у соцмережах це не можу це висвітлювати… Кожного разу він приходить у своєму військовому. Я досі не можу звикнути до нього у формі. Мені важко, боляче і я дуже боюся за нього

– прокоментувала зірка.

Разом з тим, зізналась Маша Єфросиніна, вона не дозволяє собі плакати, коли бачиться зі своїм чоловіком. Знаменитість зауважила, що її коханий бачить, як багато вона працює та старається заради їхньої родини. Ведуча розповіла, що емоції вона випускає, коли перебуває наодинці з собою.

Нагадаємо, що раніше знаменитість зізналась, що весь бізнес, який її чоловік побудував після завершення чиновницької діяльності, майже повністю втрачено. Маша Єфросиніна розповіла, що оцінити масштаби втрат неможливо, оскільки Тимур Хромаєв вів діяльність на територіях, які наразі окуповані.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 5 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.