...

“Метелики у животі”: творець Вєрки Сердючки Андрій Данилко неочікувано заговорив про кохання у своєму житті

Вибір редакції


Андрій Данилко, відомий український музикант, давно здобув широку популярність не лише в рідній країні, але й далеко за її межами. Знаменитість прославився після створення образу Вєрки Сердючки. Яскравий та ексцентричний персонаж разом зі своєю сценічною мамою підкорили серця мільйонів людей у всьому світі. Нині артист продовжує займатись творчістю, а також активно виступає з благодійними концертами.

Втім, попри такий приголомшливий успіх на сцені, в особистому житті знаменитості не склалось. Раніше Андрій Данилко вже розповідав, що зовсім не переймається через те, що йому не вдалось знайти свою другу половинку. За зізнанням артиста, він змирився з тим, що зустріне старість на самоті, хоча раніше йому це усвідомлення робило неприємно.

Відомий український артист Андрій Данилко розповів про особисте життя та кохання
Відомий український артист Андрій Данилко розповів про особисте життя та кохання

Хоча й зараз артист залишається самотнім, він розуміє, що таке кохання. У новому інтерв’ю для каналу “І грянув Грем” Андрій Данилко розповів про своє минуле та почуття, які йому доводилось переживати. За словами музиканта, закохана людина миттєво змінюється, тому одразу можна сказати, що в її житті з’явились почуття.

“Я вже, напевно, не пам’ятаю. Ну, я жартую, звичайно, пам’ятаю. Метелики в животі? Але ми стаємо краще на якийсь момент, поки не розлучимося”, – поділився роздумами у новому інтерв’ю Андрій Данилко.

Андрій Данилко зізнався, що раніше відчував у своєму житті кохання
Андрій Данилко зізнався, що раніше відчував у своєму житті кохання

Крім того, пригадав Андрій Данилко, творчі люди використовують свої почуття для того, щоб створювати щось нове, адже кохання надихає. За словами артиста, він мав такий період у своєму житті та впевнений, що почуття допомагають людям стати кращими – принаймні до того моменту, поки кохання не вщухне або люди не розлучаться.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × 2 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.