міф чи реальність – Одна Хвилина

Вибір редакції


Лілія Ребрик

Телеведуча написала цілого листа, адресувавши його улюбленому півострову. У дитинстві дівчинка частенько проводила там канікули. А до анексії возила туди чоловіка і старшу доньку Даню. Побували у відомому місці – Ластівчиному гнізді.

Ребрик поскаржилася, що відвідини Криму надихали на творчість і кохання на цілий рік, а тепер його нахабно відібрали всупереч законам і логіці. Але блондинка має передчуття, що невдовзі вони з півостровом знову об’єднаються.

Даша Кацуріна

Пригадала кримський відпочинок і рестораторка, чоловік якої Міша торік покинув родину заради співачки Надії Дорофєєвої. Даша щороку відвідувала бабусю в Севастополі. Разом із родичкою їздили на мис Фіолент на дачу, де достигали черешні.

Даша Кацуріна з дітьми відпочивала в Криму

Дівчинка, вдосталь накупавшись у морі, почувалася солоною. Вона їла солодкі черешні і з нетерпіння очікувала, коли приїдуть батьки із Харкова. Дивлячись на світлину з дітьми, Кацуріна надзвичайно ностальгує.

Катя Осадча

Дружина Юрія Горбунова розшукала в домашньому архіві світлину, якій вже понад 11 років. Тоді ще незаміжня за шоуменом ведуча гарненько відпочила на Кримському узбережжі. Судячи з Херсонеського маяка на задньому плані, подорож була до Севастополя.

Катя Осадча написала, що скоро буде в Криму

Як же хочеться цієї зимної днини перенестися на пляж під ласкаві сонячні промені і шум морських хвиль! Але це можна зробити виключно після деокупації півострова. Про те, що зіркова родина перебуває на низькому старті, свідчить купівля символічних квитків до залізничного вокзалу Сімферополя, які нині продає Укрзалізниця всім охочим.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × 3 =

Translate »