мініатюрна жінка, не схожа на співачку – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ані Лорак народилася в місті Кіцмань, це Чернівецька область. Її батьки розлучилися ще до її народження, але мама співачки дала дочці прізвище батька — Куєк. Дитинство майбутньої зірки пройшло в бідності. Вони жили в будинку без газу, води і опалення, мало їли, цукерки бачили тільки на свята, одягалися в старі обноски.

Зручностей ніяких, ні гарячої, ні холодної води, туалет на вулиці. Та нічого у нас не було, одні голі стіни — ні телевізора, ні ліжка. Ми жили не на межі бідності, а за нею

, – розповідала Ані Лорак в інтерв’ю.

Ані Лорак в дитинстві з мамою
Ані Лорак в дитинстві з мамою

Жанна Василівна багато працювала, щоб прокормити чотирьох дітей і була змушена віддати Кароліну в 6 років в школу-інтернат до братів.

Як виглядає мама Ані Лорак і колишня теща Мурата Налчаджиоглу
Як виглядає мама Ані Лорак і колишня теща Мурата Налчаджиоглу

Співачка зізнавалася, що не ображається на батьків за таке дитинство і коли у неї з’явилася можливість, вона забезпечила їм безбідне життя. За її словами, вона зробила ремонт в маминій квартирі та висилає додому гроші, а її особисте життя тепер не має нічого спільного з тим, з чого вона починала.

Як виглядає мама Ані Лорак і колишня теща Мурата Налчаджиоглу
Як виглядає мама Ані Лорак і колишня теща Мурата Налчаджиоглу

Ставши матір’ю, Ані Лорак нічого не жалкує для своєї дочки Софії. Дівчинка народилася в шлюбі артистки з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу. В 2019 році вони розлучилися після 10 років подружнього життя через те, що чоловік цікавився іншими жінками і це випливло в пресі завдяки папараці.

Після розлучення знаменитість заміж не вийшла, а її колишній обранець заручився з молодою візажисткою Лілією, з якою займається косметичним бізнесом. Пара живе в Україні і часто відпочиває на батьківщині Мурата в Туречичні.

Нагадаємо, від початку війни 24 лютого 2022 року Ані Лорак, яка давно живе і працює в росії, не підтримала Україну і не висловила свою позицію, так само як зробила це після вторгнення в 2014 році.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × one =

Translate »