“Міс Україна-2020” Ястремська похвалилася формами під прозорою тканиною: принцеса ночі

Шоу-бізнес

“Міс Україна-2020” Єлизавета Ястремська часто бере участь у модних фотосесіях для привернення уваги. Про це повідомляє Politeka

Молода красуня підкорила багато конкурсів і, схоже, не збирається здаватися. У 2019 Ліза взяла участь в “Міс Україна Всесвіт” і отримала титул Віце-міс, а в 2020 стала переможницею шоу, отримавши бажаний титул.

Ястремська має власний бізнес-запустила свій бренд вечірніх суконь і купальників, постійно говорить про саморозвиток і веде активно профіль в Instagram. Після програшу в конкурсі краси, що пройшов всього пару днів тому, вона не стала сидіти склавши руки. Навпаки.

Дівчина вже взяла участь у новій фотосесії, привертаючи увагу до себе досить сміливим чином у вбранні з відкритим декольте мало не до пупка, об’ємною зачіскою і досить яскравим макіяжем.

У 2020 році у зв’язку з пандемією національний конкурс “Міс Україна Всесвіт 2020” не відбувся в потрібний час і був перенесений на 17 травня, тому конкурсантки встигли підготуватися.

До цього Єлизавета Ястремська написала пост, в якому відреагувала на свою поразку.

“Участь у конкурсі” Міс Всесвіт ” назавжди залишиться в моїй пам’яті, як одна з найяскравіших подій у моєму житті. Я безмежно вдячна Богу за можливість представити свою улюблену країну на найбільшому конкурсі в світі. Це безцінний досвід.

Я відчувала любов кожного з вас, хто щиро вболівав за мене. Мої нові перемоги попереду. Найважливіша перемога для мене – бути визнаною тобою, Україно”, – написала дівчина.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар