“Міс Україна” Ястремська засвітила всі принади фігури під пальмами

Шоу-бізнес

“Міс Україна-2020” Єлизавета Ястремська вирушила у спекотну відпустку, дивуючи фігурою

Молода дівчина продовжує брати участь в конкурсах, розповідати про своє життя і дивувати стилем. Після того, як черговий конкурс краси завершився, Єлизавета вирішила трохи відпочити і відправилася з близькими і друзями в Майамі. Вчора Ястремська влаштувала прогулянку на яхті з сестрою.

 

 

 

 

А цього разу дівчина показала, як їздила містом, веселилася під час прогулянки і загалом позитивно провела час. У розділі Сторі Єлизавета показала новий образ дня. У вбранні, що складається з топа і брюк із завищеною талією, красуні вдалося підкреслити тоненьку талією, на якій вона так довго працювала.

Смарагдовий колір вдало підкреслив зовнішність ястремської, а ось мінімум макіяжу зробили її помітно посвіжілою. Адже, як правило, на фото дівчина зазвичай показує себе в «повній бойовій готовності».

 

 

“Жити треба так, щоб кожен, хто з тобою спілкувався, потім шкодував, що ти не поруч», – сказано в цитаті, яку використовувала Єлизавета.

 

 

Також раніше Ястремська поділилася новими кадрами через лаштунки. Як відомо, фінал конкурсу пройшов із запізненням через пандемію, тому дівчата взяли участь у виступах пізніше запланованого. Програвши на конкурсі, Єлизавета з гідністю заявила, що чесно вболівала за переможницю з Мексики Андреа Мезу, а її власні перемоги ще попереду.

Politeka

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар