Міша Кацурін натякнув на вагітність Наді Дорофєєвої – “Плани на 2023-й” – Одна Хвилина

Вибір редакції


3 січня ресторатор та новий бойфренд Наді Дорофєєвої Міша Кацурін опублікував у своєму Інстаграм-блозі фото свого 1-річного сина Івана.

Десь там у небесній канцелярії почули мої плани на 2023 рік

, – підписав Михайло світлину.

Користувачі Мережі відразу почали розгадувати, що цим дописом хотів сказати чоловік. Більшість фоловерів впевнені, що це натяк на вагітність Наді Дорофєєвої.

Ось, що пишуть коментатори:

  • “Дорофєєва вагітна?”;
  • “У вас буде дитина?”;
  • “Давайте з Надьою вже бейбіка”.

До слова, Міша Кацурін вже має двох дітей від попереднього шлюбу: 6-річну дівчинку Олександру та 1-річного хлопчика Івана. Після розлучення діти залишилися жити з мамою, втім Міша регулярно бачиться з сином та донькою.

Нагадаємо, любовний квадрат сім’ї Кацуріних та Дорофєєвої і Дантеса публіка обговорює вже 10 місяців.

Все починалося з того, що 2 сім’ї тісно дружили, разом їздили на відпочинок, зустрічали разом всі свята і в цілому багато часу проводили вчотирьох. Взимку 2021 року Дорофєєва і Дантес вирішили жити окремо, адже у них начебто згасли почуття. Пройшло небагато часу, як виявилось, що Надя Дорофєєва закрутила роман з тим самим другом Мішою Кацуріним.

Після розлучення Дорофєєва почала зустрічатись зі своїм другом Михайлом Кацуріним, а Дантес закрутив роман із Дашею Кацуріною
Після розлучення Дорофєєва почала зустрічатись зі своїм другом Михайлом Кацуріним, а Дантес закрутив роман із Дашею Кацуріною

Таким чином розлучились відразу 2 сім’ї і Надя з Мішою почали будувати стосунки. Втім, невідомо, коли вони закрутили роман. Сам Дантес зізнається, що підозрює, що колишня дружина зраджувала йому ще у шлюбі.

Найцікавіше, що через декілька місяців зійшлися Вова Дантес і колишня дружина Кацуріна Даша. Грубо кажучи, колишні друзі просто обмінялися партнерами.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eight − 1 =

Translate »