Мішель Андраде про Потапа, Ірину Горову та інших учасників лейбу MOZGI: “Я ні з ким не підтримую зв’язок” - MusicUkraine

Мішель Андраде про Потапа, Ірину Горову та інших учасників лейбу MOZGI: “Я ні з ким не підтримую зв’язок”

Вибір редакції


Мішель Андраде – молода, талановита, красива співачка, яка виконує пісні українською мовою, навіть попри своє болівійське походження. Ще рік тому вона активно співпрацювала з репером Потапом та Іриною Горовою. Але вирішила піти від лейбу MOZGI, через відсутність взаєморозуміння.

“Вони робили багато для мене, а я просто цього не відчувала і не розуміла”

Мішель Андраде пішла від лейбу Потапа
Мішель Андраде пішла від лейбу Потапа

Мішель Андраде відверто розповідає про свою творчість

Співачка наразі зовсім не шкодує про свій вчинок. Все що відбувається – це важливий досвід, який потім стане в пригоді. Вона почала свою кар’єру співачки в 18-ти річному віці. Тоді інфантильна дівчинка в рожевих окулярах бачила світ музики дещо іншим.

Мішель Андраде зізнається, що хотіла співати зовсім інші пісні, але їй давали ту музику, яка обов’язково б сподобалась слухачам. Співачка відчувала себе не у своїй тарілці. Розійшовшись з лейбом MOZGI вона все ж таки випустила декілька своїх пісень. І саме тоді вона зрозуміла чим відрізняється бізнес від творчості.

“Є творчість для себе, а є бізнес, який треба створювати, бо це твій заробіток. Тому я зрозуміла їх”

Сама ж Мішель Андраде дуже рада тим, що їй вдалось піти без скандалу. Сьогодні спілкування дівчина підтримує лише з Позитивом. У інших учасників команди свої справи та часу на зустрічі чи навіть телефонні дзвінки практично не має.

Мішель Андраде та Позитив
Мішель Андраде та Позитив

Андраде не має жодного негативу в сторону Ірини Горової чи Потапа, хоча останній все ж затаїв образу на дівчину.

“З Потапом інша історія, він творча людина… Мені здається, що він образився на мене, тому що він вклав своє серце і свої гроші…  Мені здається, що він досі тримає якусь образу всередині”

Сьогодні 26-ти річна дівчина впевнена в собі, знає чого хоче від себе та від своєї творчості та йде до досягнення цілі.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five + two =