Мішина, Дорофєєва, Єфросиніна страшенно сумують за Кримом: де перебувають мами зірок і чи бачаться з донями - MusicUkraine

Мішина, Дорофєєва, Єфросиніна страшенно сумують за Кримом: де перебувають мами зірок і чи бачаться з донями

Вибір редакції


Ксенія Мішина

В юності Ксенія поїхала навчатися до Києва, та так і поселилася в столиці. Між тим її мама залишилася в Криму навіть після окупації. Майже 10 років мама з донькою не можуть зустрічатися нормально. Та цього літа рідні люди таки обняли одна одну.

Зустріч із мамою в Туреччині

Зустріч актриси з мамою відбулася на нейтральній території – у Туреччині. Мішина поїхала туди з 11-річним сином Платоном. Звісно, не обійшлося без поцілунків та сліз. Жінка не бачила доньку й онука цілих 2,5 року. Всім гуртом відзначили 34-ту річницю від дня народження знаменитості.

Надя Дорофєєва

Яким чином мамі Наді Дорофєєвої вдалося прорватися до Києва, незрозуміло. Раніше співачка бідкалася, що не може бачитися з батьками. Та заради знайомства з новим зятем кримчанка зробила неймовірне.

Мама відвідала Надю Дорофєєву в Києві

Побачивши світлину Наді з Ольгою Володимирівною, фани Дорофєєвої потішилися неабиякою схожістю між мамою й донькою. На радощах новоспечена теща навіть виконала запальний танок. Це може означати лише одна – жінка порозумілася з другим зятем.

Ще торік у вересні Надя бідкалася, що не знає, коли побачиться з мамою, яка мешкає у Сімферополі. Та врешті її мрія збулася. Два роки тому Надя з мамою разом відпочивали у Барселоні.

Маша Єфросиніна

Коли востаннє бачила кримську маму телеведуча, достеменно невідомо. Але цьогоріч у березні до Єфросиніної у шанувальників виникло чимало запитань. У мережу просочилися кадри відзначання дня народження племінниці Маші Варвари, яка мешкає з мамою Лізою Ющенко у москві.

На кадрах видно жінку, що танцює з іменинницею. Всі впізнали в її особі маму Маші. Хтось із підписників поцікавився у зірки в Інстаграмі, чи відвідувала її мама російську столицю, на що Єфросиніна відповіла категоричне ні.

Мовляв, її мама перебуває у Польщі вже 8 місяців і няньчить молодшого синочка блогерки 8-річного Сашка. У це важко повірити, адже ранні світлини блогерки з її найріднішою людиною вказують, що жіночка в кафе якраз і є пані Людмилою. Невже можлива подібна схожість?Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 4 =