Мішина поставила жирну крапку в стосунках з переможцем “Холостячки” Еллертом: “Більше ніколи”

Вибір редакції


Більше року тому Ксенія Мішина та Олександр Еллерт офіційно розійшлися. Познайомилася пара в рамках реаліті-шоу “Холостячка”. Вже на початку боротьби за серце відомої красуні глядачі побачили, що вона визначилася і закохалася в сценариста “Кварталу” Олександра Еллерта.

Після фіналу молоді люди почали жити разом, планували весілля та навіть поповнення. Шанувальники щодня могли бачити у соціальній Мережі Інстаграм нові романтичні фото та відео закоханих. Але цій гарній історії кохання настав кінець у липні 2021 року, коли актриса заявила, що пішла від обранця. Пізніше в інтерв’ю Ксенія Мішина назвала Еллерта токсичним у відносинах і розповіла про ревнощі з його боку до її партнерів по зйомках.

Мішина поставила жирну крапку у відносинах із переможцем Холостячки Еллертом Мішина поставила жирну крапку в стосунках з переможцем Холостячки Еллертом

Згодом Олександру вдалося налагодити спілкування з Ксенією, але вони постійно сходилися та розходилися. 24 лютого 2022 року, як зізналася Мішина, всі образи відійшли на задній план і вони знову спробували все повернути. До того ж, нещодавно екс-холостячка повернулася в Україну після кількох місяців життя за кордоном. Шанувальники вважали, що вона повернулася заради Еллерта. Але буквально днями переможець “Холостячки” виклав фото із сонячної Каліфорнії, натякнувши, що йому вдалося виїхати з країни в умовах війни.

Незабаром Ксенії Мішиній в Інстаграмі підписники задали питання про відносини з ним. Акторка сказала, що її цими питаннями буквально завалили і нарешті відповіла, що до чого:

Мені здається, і так всім вже все зрозуміло… Прошу більше ніколи мене не асоціювати з його ім’ям

– різко висловилася Мішина.

Мішина поставила жирну крапку у відносинах з переможцем Холостячки Еллертом Мішина поставила жирну крапку у відносинах з переможцем Холостячки Еллертом

Все говорить про те, що цього разу Ксенія остаточно поставила жирну крапку у стосунках з Еллертом.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − 3 =

Translate »