мітить на місце поруч з Лесею Нікітюк після звільнення Притули? – Одна Хвилина - MusicUkraine

мітить на місце поруч з Лесею Нікітюк після звільнення Притули? – Одна Хвилина

Вибір редакції


У дитинстві дідусь майбутньої зірки сильно переживав через те, що в хлопчика занадто низький тембр голосу, як для дитини його віку. Хвилювання дідуся дійшли до того, що він порадив батька Григорія Решетніка звернутись до лікарів. Пізніше з’ясувалось, що з хлопчиком все добре, а через багато років його голос запам’ятала та полюбила чи не вся країна.

Відомого українського телеведучого звикли бачити виключно на каналі “СТБ”. Знаменитість залишається незмінним ведучим проєктів “Холостяк” і “Холостячка”. За час своєї кар’єри на телебаченні зірка був ведучим шоу “Україна має талант”, “Неймовірна правда про зірок”, “Dizel Night”. Крім того, довгий час Решетнік працював диктором на каналі “СТБ”.

Григорій Решетнік чи не всю кар'єру побудував на телеканалі СТБ
Григорій Решетнік чи не всю кар’єру побудував на телеканалі СТБ

Втім, нещодавно мережу сполохав несподіваний допис дружини відомого українського ведучого. Так, Христина Решетнік показала кадри зі знімання проєкту “Є питання”, який транслюється на Новому каналі. Тоді у шанувальників Григорія Решетніка таки з’явилось декілька питань – невже ведучий покинув роботу на СТБ?

Решетнік взяв участь у шоу на Новому каналі
Решетнік взяв участь у шоу на Новому каналі

Проте, виявилось, що все набагато простіше. Зірковий ведучий просто погодився взяти участь у шоу-вікторині на іншому українському каналі. Разом з дружиною, сином Іваном і другом родини вони знялись в українській адаптації американського проєкту “Є питання”.

Григорій Решетнік разом зі своєю родиною на шоу-вікторині
Григорій Решетнік разом зі своєю родиною на шоу-вікторині

Нагадаємо, що наприкінці січня цього року стало відомо про початок знімання нового телепроєкту у форматі вікторини. Шоу “Є питання” виявилось адаптацією відомої американської передачі “Family Feud”, правила якої є дуже простими. Так, дві команди почергово відповідають на різні запитання й борються за перемогу.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Діагноз Алли Мазур: як телеведуча дізналася про онкологію, але працювала у ТСН навіть із короткою стрижкою


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen − eleven =