Могла втратити майбутнє через непривабливе прізвище: як насправді звуть Наталію Могилевську

Вибір редакції


Відома українська співачка здобула популярність під псевдонімом Наталія Могилевська. Шанувальники звикли слухати пісні артистки саме з таким іменем, втім не всі навіть найвідданіші фанати знаменитості знають, що її реальне ім’я дещо відрізняється від сценічного. Інше прізвище зірка взяла багато років тому, а причиною став той факт, що справжнє ім’я артистки могло б поставити хрест на її кар’єрі.

Понад 20 років на українську сцену виходить Могилевська, втім виявляється, що все могло скластись інакше. Причина, чому артистка вирішила змінити своє прізвище, банальна й дуже очевидна – на початку власної кар’єри Наталія хотіла, аби її запам’ятали під більш “зірковим” іменем.

Відома українська співачка Наталія Могилевська назвала своє справжнє прізвище
Відома українська співачка Наталія Могилевська назвала своє справжнє прізвище

Так, відома артистка була народжені з прізвищем Могила. Насправді знаменитість могла б ніколи і не змінити свого імені на сценічне, втім цьому посприяв легендарний Кузьма Скрябін. Коли зірки співпрацювали в рамках телепроєкту “Шанс” Андрій Кузьменко пригадав, як його колега брала участь у шоу “Танці з зірками”. Тоді Могилевська танцювала з Владом Ямою.

Кузьмі збіг прізвищ зіркового дуету видався неабияк цікавим – “Могила” танцює з “Ямою”. Відомий артист почав постійно жартувати на цю тему, а гумор музиканта підхопила чи не вся Україна. Ба більше, навіть претензійний і завжди стриманий режисер Бебешко сміявся з жартів про Могилевську.

Як насправді звати відому українську співачку Наталію Могилевську в реальному житті
Як насправді звати відому українську співачку Наталію Могилевську в реальному житті

Хоча зірку й ображали подібні жарти, вона навіть не подавала й знаку. Знаменитість була засмученою, а з часом вирішила ніколи не згадувати справжнього прізвища, коли мова йде про шоубізнес.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 − two =