Могилевська згадала, як через 2 тижні після весілля питала Скрябіна: “Коли можна сказати, що ми розвелися?” - MusicUkraine

Могилевська згадала, як через 2 тижні після весілля питала Скрябіна: “Коли можна сказати, що ми розвелися?”

Вибір редакції


Не оминула своїми спогадами про друга Кузьму й Наталка Могилевська, яка дала свіже інтерв’ю на каналі “Говорить Суханов”.

Дружба, що назавжди в серці

Ці спогади стосувалися того, як  ставився до людей Скрябін, яким він був товаришем та які поради давав самій Могилевській, коли вона стояла перед певним життєвим рішенням.

Наталка вважає, що на жаль за життя співак не отримав тієї слави та того відношення, на які заслуговував. Але зараз, вже після смерті, все це його наздогнало.

Наталя Могилевська
Наталя Могилевська згадує в інтерв’ю Кузьму Скрябіна

За словами Наталі, Кузьма був людиною, яка легко сходилась з людьми при цьому ніколи нікого не напружувала собою, своєю славою або власними амбіціями. Але був веселим, сильним, яскравим та патріотичним.

“Я сьогодні живу, як він. Що приходить, те — моє”,- розповідає Могилевська.

“То він взірець для тебе?”, спитав журналіст. “У тому, як жити й не напружуватись самому та не напружувати інших — так. Але потрібно при цьому залишатися дуже потужним та дуже яскравим”, – відповіла співачка.

І не тільки в цьому, додала артистка, він є взірцем ще й у відвертості.

Могилевська пригадала цікавий випадок, згадуючи про який, сміється.

Всього через два тижні після свого поки що єдиного весілля, коли вона зі своїм чоловіком повернулася з весільної подорожі, Наталя саме у Скрябіна спитала поради:”Кузьма, слухай, після такого весілля, як я закатила, через скільки можна сказати, що ми розвелися?”

На це її друг відповів:”Наталка, потерпи. Через пів року.Ще обкладинки не всі вийшли”

Тут треба додати, що Могилевська скористалася цією порадою і через пів року подала на розлучення.

На своїй сторінці в інстаграм Наталя пише про Кузьму: “Часто думаю, а як би ти відреагував, а що б ти сказав…Сумую. Наша дружба назавжди в серці”.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven + 18 =