молдавський мачо більше не приховує факти від публіки – Одна Минута

Вибір редакції


Деякі злі мови навіть запідозрили співака у нетрадиційній орієнтації. Співак не багато розповідає про свої любовні справи, але насправді він ще серцеїд.

Дан Балан та Тіна Кароль

У лютому цього року Дану виповнилося 43 роки. Ми спробували розібратися, що насправді відбувається у особистому житті зірки. В інтерв’ю українським виданням співак неодноразово згадує юнацькі романи з однокласниками чи подругою його сестри Крістіною. Крім цього, мас-медіа рясніють заголовками про “нові” романтичні захоплення Балана.

Дану приписували романи з красунею Вірою Брежнєвою, з танцівницею Вардою Мартіросян. Чутки про роман із Тіною Кароль репортери досі мусолять у новинах, хоча обидва вже спростовували їх неодноразово.

Як розповідає зірка, він тричі намагався побудувати серйозні стосунки. Так як особисте життя Дана Балана ретельно прихована від сторонніх очей, тільки недавно публіка дізналася, що співак встиг і одружитися, і розлучитися. Його обраницею стала красуня модель Елла Крупеніна. Вони одружилися ще 2004 року, тоді співак ще не встиг стати популярним. У шлюбі у пари народився син Алан. На жаль, пара розлучилася у 2009 році. Елла Крупеніна дуже ревнувала дружина до тисяч фанаток, які з’явилися після приходу популярності артиста. Саме недовіра спричинила розрив відносин зі співаком.

Елла Крупеніна та Дан Балан були одружені
Елла Крупеніна та Дан Балан були одружені

Зараз Дан Балан присвятив себе творчому розвитку, подорожам, вивченню чогось нового. Чарівний артист приділяє багато часу спілкуванню з сім’єю. У мережі активно розповсюджуються фото Дана Балан із маленькою дівчинкою на руках. Фани, швидше за все, подумали, що то його дочка. Виявляється, це була племінниця артиста, дочка його сестри Санди.

Хоча мрія співака про створення міцної, дружної родини нікуди не зникла.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × two =

Translate »