Молода дружина Володимира Остапчука Катя Полтавська поскаржилася на дорогу їжу на Кіпрі: “Три виноградини”

Вибір редакції


Телеведучий Володимир Остапчук після 24 лютого 2022 року виїжджає з України тільки на благодійні заходи, на яких збираються кошти для українців та українських захисників. Нещодавно шоумен був в Канаді, де крім роботи встиг провести час зі своїми дітьми від першого шлюбу з Оленою Войченко. Колишня дружина Остапчука виїхала в Канаду з початком війни, забравши з собою дочку Емілію і сина Евана-Олександра, тому бачитись з ними Володимир тепер практично не має можливості.

Після Канади телеведучий вирушив на Кіпр через Варшаву, де його чекала молода обраниця Катерина Полтавська. Там Остапчук прийняв участь у благодійному заході від фонду “Майбутнє – дітям” при підтримці Міністерства молоді та спорту. Володимир особисто поспілкувався з першою леді Кіпру, яка його навіть впізнала.

22-річна дружина Володимира Остапчука розсекретила імена майбутніх дітей
Молода дружина Остапчука Катя Полтавська не задоволена цінами на їжу на Кіпрі

Після роботи шоумен разом з коханою трохи відпочив. Зіркова пара ні в чому собі не відмовляє і на цей раз в своєму Інстаграм-блозі Катерина Полтавська похизувалася тарілкою з сезонними фруктами, яка не вразила її своїм вмістом, але вразила ціною.

Як вам тарілка з сезонними свіжими фруктами за 7 євро? Яблука за 280 грн. Справедливості заради: були ще три виноградини

, – поділилась Катя.

Молода дружина Остапчука Катя Полтавська не задоволена цінами на їжу на Кіпрі
Молода дружина Остапчука Катя Полтавська не задоволена цінами на їжу на Кіпрі

Вже скоро Володимир і Катерина повернуться в Київ, пара живе в елітномк ЖК “Тетріс-Хол”.

Нагадаємо, Полтавська ймовірно стала третьою дружиною Остапчука, який восени 2022 року таємно розлучився з Христиною Горняк. Ця жінка розлучила телеведучого з першою дружиною Оленою Войченко, через що він втратив можливість бачитися з дітьми.

З Катериною Володимир познайомився на одному з публічних заходів та потім написав їй у соцмережах. Не зважаючи на 16-річну різницю у віці, між закоханими все добре і вони не зважають на вік та засудження оточуючих.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 − 12 =