Молодша на 16 років дружина Остапчука розповіла, в які моменти відчуває різницю у віці: “Спочатку контроль”

Вибір редакції


Відомий український телеведучий і шоумен восени минулого року розлучився зі своєю другою дружиною Христиною Горняк. Причини розставання зіркова пара й досі не розкрила, втім нині особисте життя склалось чудово в обох. Володимир Остапчук ще взимку закрутив роман із 22-річною журналісткою з Києва. Незадовго після початку стосунків знаменитості почали разом жити, а нині їх навіть підозрюють у таємному весіллі.

Хай там як, одним із питань, яке найбільше цікавить шанувальників, залишається різниця у віці закоханих – в Остапчука з його новоспеченою коханою різниця складає 16 років. Нещодавно підписники Катерини Полтавської поцікавились у неї, як її батьки відреагували на її вибір. На своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм дівчина зазначила, що в її батьків різниця у віці складає 13 років, тому вони не могли сказати нічого поганого.

Катерина Полтавська пригадала знайомство батьків зі своїм бойфрендом Остапчуком
Катерина Полтавська пригадала знайомство батьків зі своїм бойфрендом Остапчуком

Крім того, зіркова обраниця зауважила, що Володимир Остапчук – чемний і виховний чоловік, який вміє відповідати за свої вчинки. Батьки дівчини побачили це, тому були лише раді, що їхня донька щаслива в стосунках.

Разом з тим, продовжила свою розповідь Катерина Полтавська, в їхніх із ведучим стосунках таки існують моменти, в яких увага на віці загострюється. Звісно, дівчина розповіла історію жартома, зазначивши, що це – єдина проблема, яка існує між нею та її коханим. Так, дружина Остапчука зазначила, що одного разу попросила у чоловіка купити їй кіндер, а той суворо відповів, що спершу потрібно пройти контроль в аеропорту.

“Добре, що не треба спочатку суп з’їсти”, – жартома та з усмішкою додала Катерина Полтавська.

Дружина Володимира Остапчука розповіла про їхню різницю у віці
Дружина Володимира Остапчука розповіла про їхню різницю у віці

Нагадаємо, що зіркова пара зустрічається вже щонайменше пів року. Свої стосунки вони довго приховували.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − eight =