“Мурашки по всьому тілу!” – актриса в обіймах із сином прочитала вірш Костенко – Одна Минута

Вибір редакції


Українська акторка Ксенія Мішина різко змінила звичний спосіб життя. Невідомо, чи вплинула на зірку війна в Україні, чи Мішина усвідомила справжню цінність сім’ї й відставила всі турботи на другий план. Що можна сказати напевно – останнім часом Ксенія приділяє сину Платону дуже багато уваги.

Крім того, зірка зізналася, що готова всиновити ще одну дитину і вже навіть обговорювала це питання з Платоном. Пояснила таке спонукання Мішина тим, що зараз в Україні сиротами стало дуже багато дітей – війна забрала батьків тисячі дітей.

Однак, зірка зауважила, що на даний момент існують деякі труднощі, що заважають акторці завести другу дитину. Ксенія Мішина заявила, що є прихильницею повноцінної сім’ї, а тому усиновити другу дитину зможе лише після того, як знайде гідного супутника.

Варто зауважити, що в особистому житті Ксенії знову настало затишшя – після бурхливого та пристрасного роману з Елертом (переможцем першого сезону “Холостячки”) актриса залишається одна.

До речі, нещодавно Мішина поставила крапку в їхніх стосунках і попросила шанувальників більше ніколи не нагадувати їй про минуле і точно не ставити їхні імена в один ряд.

Мені здається, і так все ясно. Більше ніколи не асоціюйте мене з його ім’ям”, – прямолінійно відповіла у своєму Instagram Мішина на питання про те, чи перебуває вона з Олександром Елертом у відносинах

Шанувальники завжди сподіватимуться на возз'єднання Мішиної та Еллерта
Шанувальники завжди сподіватимуться на возз’єднання Мішиної та Еллерта

Тепер стало ясно, що шанувальники колись щасливої пари вже ніколи не дочекаються їхнього возз’єднання. Однак зрозуміло, що Мішина взяла “сімейний курс”. У соціальних мережах вона часто з’являється із сином Платоном.

Ось і сьогодні, на честь Дня прапора України, Ксенія Мішина та Платон порадували шанувальників та разом зачитали вірш української письменниці Ліни Костенко “Крила”.

Зоряна мама та син розділили між собою ролі, розмістили навпроти камеру, ніби дозволяючи глядачам думати, що вони є непоміченими спостерігачами, та похвалилися акторським талантом.

Після такого сильного відео всі зрозуміли – Платон вдався у маму. Схоже, що на сина Мішиної чекає таке ж зіркове майбутнє, як і у його матері.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − thirteen =

Translate »