музичної кар’єри не зробили, бізнес на гроші родички завалили – Одна Хвилина

Вибір редакції


Найстарша донька бригадира виноградарів Михайла Федоровича Зінаїда втратила зір через хворобу, тому не могла займатися концертною діяльністю. Софія Михайлівна з теплотою згадує, як старша сестра допомагала молодшим дітям робити домашні завдання. Зараз вона мешкає в спеціальному будинку для людей з вадами здоров’я у Кишиневі.

Три сестри Софії Ротару: Ауріка, Зінаїда, Лідія

Лідія замолоду співала в ансамблі “Черемош” у Чернівцях. Втім, згодом відкрила ресторан і зайнялася бізнесом.

Ауріка – найменша в родині. Після закінчення школи поїхала до Чернівців навчатися у музучилищі. Разом із Лідією вони співали дуетом, який користувався шаленою популярністю. Та коли дівчина вийшла заміж, переїхала з чоловіком до Києва і продовжила співочу кар’єру там.

Брат Софії Ротару Анатолій

Ще у Софії Ротару є двоє братів – Анатолій Ротарь та Євгеній Ротарь. Був час, коли вони працювали у Кишинівському ВІА «Оризонт». Хлопці грали на гітарах і співали. Та згодом розчарувалися у музиці й повернулися до рідного села Маршинці.

Брати взялися обробляти 300 га землі. Анатолій сам їздить на тракторі. Іменита сестра хотіла зробити з Толі і Євгена бізнесменів і купила їм пивоварений завод. Гадала, що чоловіки розвиватимуть цю справу і матимуть хороші прибутки. Та діло не вигоріло – Ротарі все завалили.

Софія Ротару з братом Євгеном

Тепер у родині залишилося лише кафе “Софія”. Сама спонсорка побувала в цьому закладі харчування лише один раз. Та й навідується до рідного села дуже рідко – десь раз на рік.

Маршинці розташовані за 30 км від Чернівців і дуже близько до кордону з Молдовою. В рідному домі зірки мешкає молодший Євген з Тетяною. Поряд звели новий ошатний будинок, де поселився Анатолій з родиною.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 − 3 =

Translate »