“Ми більше не разом” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Кохання між Дашею і Нікітою закрутилося в усіх на очах, коли обоє брали участь у 9 сезоні шоу “Холостяк”. Квіткова привернула увагу головного персонажа скетч-картою з завданнями, які разом із Добриніним виконували до завершення проєкт. Далі були перший поцілунок, знайомство з батьками і вибір холостяком Даші як переможниці.

Даша Квіткова і Нікіта Добринін на проєкті Холостяк

Коли знімання завершилися, молодята поселилися разом. На початку 2020 року голубки відбули на відпочинок на Балі, де молодик запропонував коханій руку і серце. У травні вони офіційно взяли шлюб у Києві.

Даша Квіткова і Нікіта Добринін заручилися на Балі

А в січні наступного року, вже з Мальдів, подружжя сповістило новину про поповнення в родині. Прихильники слідкували за станом майбутньої породіллі в Інстаграмі, а 13 липня привітали новоспечених батьків із народженням первістка.

Даша Квіткова і Нікіта Добринін у день вінчання

Коли почалася війна, Нікіта пішов у тероборону, а Даша з синочком спочатку відбула до Львова, але згодом повернулася до Києва. У вересні 2022 року вони обвінчалися. Що трапилося за 4 місяці, незрозуміло, але Квіткова сповістила, що більше не живе з Нікітою. Тепер перед жінкою постала проблема: як налагодити стосунки з колишнім чоловіком, адже обоє мають брати участь у вихованні синочка Льва.

Даша Квіткова і Нікіта Добринін обожнюють сина Льва

В інтерв’ю Маші Єфросиніній блогерка зізналася, що вже півтора тижня вони з Нікітою не живуть разом. А ще зауважила, що розрив стався саме за її ініціативи. Молодичка пояснила, що їхні швидкості по життю не збігаються. Вона багато працює, отримуючи задоволення від цього, а у Добриніна зовсім інші цінності. Ось така історія яскравого, але нетривалого кохання.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × two =

Translate »