“Ми не ходимо зараз до ресторанів” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Камалія заміжня за пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром вже більше 20 років, тому її називають найбагатшою співачкою України. Образ їх життя повністю відповідає статусу заможних людей. Під Києвом у родини є величезний будинок-палац з вишуканим інтер’єром, також у них є нерухомість в Лондоні, Дубаї, на іспанському узбережжі, приватні літаки, елітні машини і власна прислуга.

Під час повномасштабної війни в Україні Камалія і Мохаммад Захур багато допомагають українцям, відбудовують школи та будують спеціальні прихистки для біженців з гарячих точок. Це все вони роблять навіть не зважаючи, що бізнес чоловіка Камалії зараз фізично не може працювати на повну потужність, доходи значно впали.

Камалія та Мохаммад Захур зізнались, що їхні стосунки не стали гіршими після початку повномасштабного вторгнення
Камалія поскаржилася на складну фінансову ситуації у сім’ї

В інтерв’ю для програми “Життя Відомих Людей” Мохаммад Захур розповів, що всі його офісні центри пустують, заводи працюють всього на 30%, в кращому випадку на 40%, доки війна не закінчиться – все це не працюватиме як раніше на повну.

Якщо в мирні часи Камалія жила як у казці, то зараз їй доводиться економити не тільки тому що бізнес чоловіка простоює, її концерти також не оплачуються, тому що благодійні:

Доводиться економити, ми не ходимо так зараз часто до якихось ресторанів дорогих… Нема настрою, нерадісно. Зараз не до розкоші

, – поділилася співачка.

Камалія поскаржилася на складну фінансову ситуації у сім'ї
Камалія поскаржилася на складну фінансову ситуації у сім’ї

Нагадаємо, Камалія і Мохаммад Захур одружилися в 2003 році. З британсько-українським бізнесменом пакистанського походження співачка познайомилася на одному з корпоративних заходів. Через 10 років після весілля у пари народилася двійня – дівчата Арабелла та Мірабелла. Зараз вони проживають в Лондоні.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × two =

Translate »