“Ми не потягнемо платити за навчання доньки” – Одна Минута

Вибір редакції


В інтерв’ю Ользі Бутко співачка поділилася потаємними думками про те, як вплинула війна в Україні на неї та її сім’ю, у чому полягає місія артиста у воєнний час, чим тепер займається, коли весь шоу-бізнес залишився без роботи.

Оля Полякова
Оля Полякова розповіла про фінансове становище своєї сім’ї

Війна змусила сім’ю співачки, як тисячі українських родин, поїхати з дому. Співачка разом із молодшою дочкою нещодавно повернулася до України, але вже встигла взяти участь у кількох благодійних концертах. Про те, що відчувала артистка, коли повернулася до рідної оселі, вона розповідає особливо емоційно:

Я пішла в свій сад і зірвала жменю малини, з’їла її і тут мене прорвало, я розплакалася, бо там така краса, там стільки ягід, це мої ягоди, це мій дім, це мій матрац, я все тут робила під себе.

Оля Полякова поділилася з Бутьком гарною новиною:

Моя Маша вступила в Лондона до університету, туди, куди й хотіла найбільше. Вона написала туди прямо, написала есе.

Дружина мільйонера не приховує, що навчання у лондонському виші коштує дуже дорого навіть для них. Адже під час війни всі артисти по суті залишаються без роботи. Накопичених грошей, звичайно вистачить, щоб жити сім’ї, але великим плюсом для батьків Маші Полякової було те, що українських студентів прирівнюють до англійських, а це вдвічі менша сума за навчання. Оля Полякова пишається своєю дочкою, це видно з сяючих очей співачки.

За словами співачки, вона рада, що повернулася додому і поки не збирається нікуди їхати:

Як не дивно, мені в Україні спокійніше. Коли ти перебуваєш далеко, то постійно думками там, скролиш новини, переживаєш. У Києві, незважаючи на тривоги, я почуваюся спокійніше, хоч розумію, що це все ілюзія.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 1 =

Translate »