“Ми просто закохалися” – Одна Минута

Вибір редакції


Надю Дорофєєву та Володимира Дантеса вважали найкрасивішою та найміцнішою парою в українському шоу-бізнесі. Вони були разом 10 років, 7 з яких одружені. Всі ці роки вони демонстрували своє кохання на камеру і говорили в інтерв’ю про своє сімейне щастя та плани обзавестися дітьми.

Надя Дорофєєва назвала причину розлучення з Дантесом і розповіла про роман із Кацуріним

Однак у березні цього року Дантес та Дорофєєва вразили публіку заявою про розлучення. Цього ж дня близькі друзі Наді та Вови родина Кацуріних також оголосила про розлучення. Шанувальники одразу почали підозрювати, що причина цього – роман Наді Дорофєєвої та Михайла Кацуріна. Ці чутки виявилися правдою. Пройшло зовсім небагато часу, як Дорофєєва та Кацурін оголосили себе парою.

Надя Дорофєєва назвала причину розлучення з Дантесом і розповіла про роман із Кацуріним

Співачку відразу почали критикувати і буквально завалювати негативними коментарями в Мережі. Дорофєєву звинувачували в тому, що вона зрадила своєму чоловікові з їхнім спільним другом і увела Кацуріна з родини, незважаючи на те, що він має двох маленьких дітей.

Через велику кількість критики та негативу Надя Дорофєєва весь цей час не коментувала ні розлучення з Дантесом, ні свої нові стосунки. Проте нещодавно співачка дала своє перше інтерв’ю на цю тему програмі ” ЖВЛ “.

Надя Дорофєєва назвала причину розлучення з Дантесом і розповіла про роман із Кацуріним

Надя заявила, що розлучилася зі своїм чоловіком не через зраду, а нібито через те, що в них зникли почуття.

Наше розлучення було дуже складним. Ми спілкувалися про це півроку. Ми розуміли, що ми друзі. Нам дуже добре жилося, але це не працює, як жінка та чоловік.

– сказала Надя Дорофєєва.

Щодо роману з Кацуріним, Дорофєєва запевняє, що люди дуже багато додумують те, чого немає насправді. За словами співачки, вони просто закохалися одна в одного. Той факт, що Кацурін покинув свою дружину та двох дітей того ж дня, коли Дорофєєва оголосила про розлучення з Дантесом, співачка коментувати не хоче.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven − eight =

Translate »