“Ми слабкі і ведені” – Одна Хвилина - MusicUkraine

“Ми слабкі і ведені” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Регіна Тодоренко стала популярною після того, як потрапила на “Фабрику зірок”, а звідти в шоу “Орел та Решка”. Українські проекти зробили її справжньою зіркою телебачення, але вона обрала для себе життя і роботу в росії. Тодоренко вийшла заміж за росіянина Влада Топалова, народила йому двох дітей, відмовилась висловлювати громадянську позицію після початку повномасштабної війни в росії, виправдовуючи це скандалами в шлюбі через різні погляди і бажанням зберегти сім’ю.

Нам важко прийти до консенсусу, ми з ним в різних положеннях абсолютно і позиції у нас не у всьому співпадають. Ми наклали вето на будь-які політичні розмови, тому що це руйнує нашу сім’ю

, – заявляла Тодоренко раніше.

Регіна Тодоренко виправдалася за відсутність патріотичної позиції
Регіна Тодоренко виправдалася за відсутність патріотичної позиції

Регіна народилась в Одесі, там у неї багато родичів, а в Україні загалом багато друзів та колег. Близькі друзі по “Орел та Решка” Леся Нікітюк і Коля Сєрга намагались достукатись до Тодоренко, однак все марно. Телеведуча не стала висловлюватись проти війни на свою величезну аудиторію і тільки продовжила транслювати своє звичне життя, наче нічого не відбувається.

На цей раз в своєму Інстаграм-блозі Тодоренко поділилась експериментом з дітьми, який показує, що людина завжди піддається думці більшості, навіть якщо її власна думка відрізняється від колективної.

Регіна написала:

Обожнюю цей експеримент. Які ж ми все таки слабкі і ведені

Регіна Тодоренко виправдалася за відсутність патріотичної позиції
Регіна Тодоренко виправдалася за відсутність патріотичної позиції

Її висновок добре пояснює те, що вона не має позиції з приводу того, що відбувається в її рідній країні. На Тодоренко не вплинуло навіть те, що її батьки досі живуть в Одесі і не збираються переїжджати. Про це стало відомо з інтерв’ю актриси та учасниці шоу “Холостяк-12” Вікторії Варлей, яка нещодавно спілкувалась з Регіною в США.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Діагноз Алли Мазур: як телеведуча дізналася про онкологію, але працювала у ТСН навіть із короткою стрижкою


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 5 =