“Ми вже 7 місяців живемо на відстані” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Чутки про розлучення Полякової з її чоловіком Вадимом з’явилися після того, як сама співачка збовкнула лишнього про своє подружнє життя в Ютуб-програмі “Дорослі дівчатка”. Так, співачка зізналася, що вже давно не спить з чоловіком в одному ліжку, адже їй це начебто незручно. Також Оля обмовилась, що задумувалась про розлучення, але їй шкода ділити спільне майно.

Оля Полякова зізналась, що її шлюб зі старим та лисим чоловіком тріщить по швах
Оля Полякова вперше прокоментувала розлучення з чоловіком

Масла у вогонь підлило те, що після початку повномасштабної війни в Україні, подружжя вже 7 місяців живуть у різних країнах.

Нещодавно Полякова вперше прокоментувала чутки навколо свого розлучення. У новому випуску “Дорослих дівчаток” Оля зізналася, що і її і її чоловіка Вадима знайомі вже дістали питаннями про розлучення. Звідки “ростуть ноги” Оля запевняє, що не знає, що досить дивно, адже вона постійно жартує про стосунки зі своїм чоловіком і про їхнє розлучення.

Втім, співачка запевняє, що не розлучилася і не збирається цього робити. При цьому артистка не приховує, що вже 7 місяців живе з чоловіком окремо і дуже відвикла від нього. Тому, коли вони все ж зустрічаються, то постійно сваряться.

І коли сьогодні сходимося разом на одній території, ми сваримося – страшне. Тому що ми звикли вже 7 місяців жити на відстані.  Але я не розлучилась і не збираюся.

, – запевнила співачка у новому випуску програми “Дорослі дівчатка”.

Оля Полякова вперше прокоментувала розлучення з чоловіком
Оля Полякова вперше прокоментувала розлучення з чоловіком

Нагадаємо, Оля Полякова і Вадим Буряковський одружилися у 2004 році. Заради молодої співачки бізнесмен покинув свою першу дружину, а одружився на Олі він тоді, коли вона була вже при надії. Зараз співачка не приховує, що на момент одруження Вадим був дуже заможним чоловіком і саме завдяки його коштам їй вдалось пробитися на велику сцену.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × two =

Translate »