“Ми жили разом” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Слава Дьомін здобув свою популярність завдяки праці на радіо “Люкс ФМ”. Знаменитість довгий час перебував у шлюбі з Ксенію Міщенко, яка народила йому сина. Попри розлучення, зазначив ведучий, вони з колишньою дружиною змогли зберегти дружні стосунки. Після розставання, схоже, Слава Дьомін довго не сумував. На своїй особистій сторінці знаменитість повідомив про стосунки зі своєю колегою.

Слава Дьомін розповів про свої колишні стосунки з відомою жінкою
Слава Дьомін розповів про свої колишні стосунки з відомою жінкою

Час від часу на особистій сторінці відомого українського телеведучого з’являються Інстаграм-історії, у яких він ділиться з фанатами цікавими фактами про себе, а також відповідає на запитання своїх шанувальників. Цього разу знаменитість також вирішив розповісти про себе більше та обрав доволі цікавий спосіб. Дьомін публікував різні факти зі своєї біографії та пропонував фанатам відгадати, правда це чи ні.

Одним із таких фактів виявились стосунки Слави Дьоміна з відомою українською телеведучою. Знаменитість запропонував відгадати, чи дійсно вони зустрічались і навіть разом жили.

Історія зі сторінки Слави Дьоміна
Історія зі сторінки Слави Дьоміна

Оскільки Слава Дьомін не захотів називати ім’я своєї колишньої дівчини, можна зробити висновок, що вона й дійсно дуже відома. Схоже, що екскохана українського ведучого користується такою популярністю, що, аби уникнути непотрібних чуток і обговорень, Слава Дьомін вирішив уникнути розголошення її справжнього імені.

Слава Дьомін часто розкриває секрети українських зірок. Саме він вперше висловився про негаразди у стосунках Володимира Остапчука та Христини Горняк, які ті так ретельно приховували, а також проговорився про те, що від Гросу пішов наречений. Проте, свої секрети до кінця знаменитість розкривати не бажає.

До слова, Слава Дьомін також назвав причину їхнього розставання та зізнався, в яких стосунках вони перебувають зараз. Варто зазначити, що багато знаменитостей відчувають деяку зніяковілість, коли розходяться зі своїми зірковими колишніми, особливо, якщо вони колеги, яким і надалі потрібно разом працювати. Проте, це не стосується Слави Дьоміна. Саме про це він і розповів у новій Історії.

Зізнання з Інстаграму Слави Дьоміна
Зізнання з Інстаграму Слави Дьоміна
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − 2 =

Translate »