«На дітях геніїв природа не відпочила»: Сергій Лазарєв вперше виступив на сцені з сином — відео

Шоу-бізнес

Син Сергія Лазарєва, схоже, піде по стопах відомого батька. Микита з дитинства займається спортом, музикою і робить успіхи в школі. А недавно у нього відбулася дебют на великій сцені, який оцінили глядачі. Про це повідомляє “Mediabum.info”

Сергій Лазарєв вирішив виступити на концерті разом з семирічним сином. Це сталося на щорічному шоу «Дорослі і діти»: 38-річний співак заспівав знаменитий хіт «Це все вона» разом з Микитою. Судячи з усього, батько дуже пишається за хлопчика. Після дебюту він похвалив дитини і сказав, що у нього велике майбутнє.

На кадрах видно, що Микита на початку трохи соромився, але потім зібрався і заспівав кілька рядків, навіть продемонстрував танцювальні па. Публіка прийшла в захват — в Мережі пишуть, що хлопчик дуже схожий на тата, відзначають ту ж пластику і манери поведінки на сцені.

«Дуже вихований і хороший син. Так тримати!», «Тато теж рано почав, пора і тобі виходити на сцену», «Молодець Сергій, на дітях геніїв природа не відпочила», — залишають коментарі користувачі.

Відзначимо, що син Лазарева займається танцями в знаменитій школі-студії TODES. Хлопчик регулярно з’являється на звітних концертах і отримує похвалу від самої Алли Духової, виховала не одне покоління зірок російського шоу-бізнесу.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

X
НАВОЗ И ЗОЛА – прошлый век. Увеличить урожайность в 3-4 раза без всякой химии!
C ДЕШЁВЫМ удобрением - это легко и просто. Нужно лишь правильно ...
Подробнее