...

На кухні в обіймах Інни Білоконь: Андрій Данилко вперше показав, як живе у квартирі в самому серці Києва

Вибір редакції


Андрій Данилко, відомий український артист, після початку повномасштабної війни вирішив не залишати свого рідного дому. Знаменитість залишився жити у Києві, на Хрещатику, де мешкав і до 24 лютого 2022 року. Нещодавно музикант взяв участь у фотопроєкті Мушега Цироняна. Український фотограф вирішив розповісти про мешканців столиці, які не виїжджали з Києва.

Мушег Циронян на особистій сторінці опублікував новий допис, в якому пояснив, чому вирішив створити такий проєкт. Фотограф пригадав, як на початку повномасштабної війни Київ спорожнів, а в столиці, ніби охоронці й захисники, залишались кияни, які прийняли особисте рішення не залишати своїх домівок.

Відомий український фотограф показав квартиру Андрія Данилка у новому фотопроєкті
Відомий український фотограф показав квартиру Андрія Данилка у новому фотопроєкті

Автор фотопроєкту зазначив, що кінець лютого минулого року згуртував минулого року мешканців столиці. Люди, які раніше ніколи не знали навіть імен одне одного, тепер стали близькими, бо здобули спільні спогади. В будинку, в якому живе Данилко, на початку повномасштабної війни залишився і консьєрж Кузьмич. Мушег Циронян наголосив, що 24 лютого стерло будь-які кордони між українцями – у Києві не залишилось “зірок” і “простих людей”, тепер існують лише кияни, об’єднані спільною трагедією.

Мушег Циронян показав нові фотографії з квартири відомого артиста Андрія Данилка
Мушег Циронян показав нові фотографії з квартири відомого артиста Андрія Данилка

Відомий український фотограф опублікував серію фотографій, які були зроблені в будинку Андрія Данилка. На кадрах артист позує у власній квартирі. На одному зі знімків можна помітити й Інну Білоконь, колегу Данилка, яка ніжно обіймає свого найкращого друга.

Андрій Данилко з Інною Білоконь в його квартирі на Хрещатику
Андрій Данилко з Інною Білоконь в його квартирі на Хрещатику

Показав Мушег Циронян і сховище, в яке під час повітряних тривог Андрій Данилко спускався разом із Кузьмичем, який працює консьєржем у столичному будинку.

Як виглядає сховище в будинку Андрія Данилка в Києві
Як виглядає сховище в будинку Андрія Данилка в КиєвіИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − six =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.