“На ніч тільки з Вами”: Оля Полякова публічно звернулась до Арестовича та змусила свого чоловіка ревнувати - MusicUkraine

“На ніч тільки з Вами”: Оля Полякова публічно звернулась до Арестовича та змусила свого чоловіка ревнувати

Вибір редакції


Відома українська співачка Оля Полякова звернулась до Олексія Арестовича. Зірка ніжно привітала блогера з днем його народження та розповіла про ритуал, пов’язаний із ним

Оля Полякова, відома українська співачка, крім основної професійної діяльності, також активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм. Знаменитість часто ділиться зі своїми шанувальниками різними новинами та фотографіями, а цього разу зірка висловилась про Олексія Арестовича, блогера та колишнього радника Офісу президента.

У своєму блозі артистка привітала відомого громадського й політичного діяча з його днем народження, а також підтримала його діяльність. Так, артистка зізналась, що майже півтора року повномасштабної війни вона засинає разом з Олексієм Арестовичем – дивиться випуски інформаційно-аналітичних шоу за його участю. Крім того, зірка зазначила, що блогеру та ексраднику ОП вдалось врятувати мільйони людей від неврозу.

Оля Полякова привітала Олексія Арестовича з днем його народження
Оля Полякова привітала Олексія Арестовича з днем його народження

Нагадаємо, що відомий український блогер, громадський і політичний діяч Олексій Арестович здобув широку популярність на початку повномасштабної війни. Знаменитість після 24 лютого активно виходив на зв’язок з українцями, аби поділитись новинами про події на фронті. Таким чином знаменитість заспокоював громадськість і запобігав поширенню паніки серед населення.

Втім, на початку цього року рейтинги відомого українського блогера та на той час ще чинного радника ОП різко впали. Тоді ж Арестович подав у відставку та покинув пост радника. Підставою стали його непідтверджені Генштабом вислови щодо причин трагедії у Дніпрі – тоді він заявив, що влучання у будинок сталось внаслідок збиття ракети системами української ППО.

Олексій Арестович здобув неабияку популярність на початку повномасштабної війни
Олексій Арестович здобув неабияку популярність на початку повномасштабної війни

Хай там як, але сьогодні Олексій Арестович продовжує свою діяльність.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × 3 =