на що підуть ці гроші – Одна Минута

Вибір редакції


Після початку повномасштабної війни життя кожного українця дуже змінилося, у тому числі й знаменитих. Більшість українських зірок прийняли активну позицію і почали робити все можливе, щоб наблизити перемогу. Хтось почав волотерити, хтось збирати гроші на ЗСУ, а хтось взяв у руки зброю та пішов воювати.

Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук із перших днів війни активно займався волонтерством. Також артист їздив різними містами України, де своїми виступами, піснею та словом підтримує місцевих жителів, переселенців, лікарів та волонтерів.

Вакарчук та інші учасники гурту Океан Ельзи зібрали 19 млн гривень для України

Останні 3 місяці Святослав Вакарчук у складі гурту “Океан Ельзи” їздив різними містами Європи, де давав благодійні концерти. Артисту вдалося зібрати на потреби України 19 мільйонів гривень.

Про це Вакарчук розповів у своєму Інстаграм-блозі. Артист дав повний звіт того, куди було витрачено ці гроші.

19 211 330 гривень. Така сума благодійної допомоги від нас за літо-2022.

, – повідомив Вакарчук.

Лідер групи “Океан Ельзи” повідомив, що зібрані гроші будуть розподілені на кілька напрямків: на ЗСУ, медикам, для лікарень, які перебувають там, де відбуваються бойові дії та куди регулярно привозять постраждалих через військові дії людей та на відновлення культурної спадщини України .

Вакарчук повідомив, що вже було переведено 1,5 млн. гривень на рахунок Міністерства оборони України на потреби ЗСУ. Також із зібраних грошей перевели трохи більше мільйона гривень у фонд Сергія Притули. На суму майже мільйон гривень було закуплено обладнання для Дніпровської обласної дитячої лікарні. Також було перераховано гроші на рахунок Міністерства культури.

Найбільшу частину зібраних грошей, а саме 14, 8 млн гривень було витрачено на покупку пікапів для ЗСУ. Вакарчук додав, що на цей збір він з іншими учасниками гурту “Океан Ельзи” перерахував ще 1 мільйон гривень із власних грошей.





Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × four =

Translate »