на які гроші живе подружжя – Одна Минута

Вибір редакції


Повномасштабна війна в Україні застала зіркове подружжя Потапа та Настю Каменських, коли вони були в Іспанії. Як і для всіх українців, ця подія стала справжнім потрясінням для знаменитостей. Каменських зізнається, вона не знала, що робити. Однак після того, як шок пройшов, зіркове подружжя вирішило робити все, щоб допомогти рідній країні з-за кордону. Артисти їздили різними країнами буквально всього світу з благодійними концертами, а виручені гроші передавали на потреби України. Відомо, що Каменських та Потап на благодійних концертах зібрали 75 мільйонів гривень на потреби ЗСУ та постраждалих у війні людей.

Настя Каменських зізналася, що вони з Потапом залишились без заробітку.

Нещодавно Настя Каменських дала інтерв’ю програмі “ЖВЛ “, де розповіла про те, як війна змінила її життя. Зокрема співачка зізналася, що вона, як і більшість українських артистів, залишилася без роботи та заробітку. Каменських не приховує, що вони з Потапом зараз живуть на гроші, зароблені до війни і відкладені для різних музичних проектів, кліпів та іншого.

Каменських розповіла, що війна не віддалила їх із Потапом один від одного, а навпаки – зблизила. За словами Насті, вони з Потапом стали справжніми партнерами, які думають разом про те, що і як вони можуть зробити, щоб допомогти Україні.

Настя Каменських зізналася, що вони з Потапом залишились без заробітку.

Нагадаємо, що Настя Каменських повернулася до України без Потапа. За словами співачки, у її чоловіка там свій благодійний проект та концерти, і там він може зробити для своєї країни більше, ніж якби він був в Україні.

До речі, Каменських після повернення в Україну почала активну благодійну діяльність. Співачка встигла зустрітися з дітьми, що постраждали через війну в Охматдиті. Також Настя Каменських їздила в Ірпінь, щоби підтримати волонтерів та місцевих жителів.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × 4 =

Translate »