...

“Набагато краще, ніж Джамала”: Полякова вразила українців виконанням Гімну України перед футбольним матчем

Вибір редакції


Оля Полякова, яка нещодавно пройшла перший в своєму житті детокс на італійському курорті, а також піддалася критиці за фотошоп на світлинах доньки, на цей раз приємно вразила українців.

Співачка виконала гімн України перед благодійним футбольним матчем, який проходив в Лондоні між українською командою “Шахтар” та англійською “Tottenham”. Оля продемонструвала високий рівень володіння своїм голосом, про що висловилася її численні прихильники:

“Мурашки з перших нот”

“Божественно”

“Ваші вокальні здібності та техніка виконання, майстерність вражають”

“Дуже сильно”

“Пишаємося тобою, Олю”

Дехто навіть згадав хейтерів, які були невдоволені її відпочинком на курорті:

“Ті, хто звинувачував Олю у [відпочинку в] дорогому готелі – як вам такий поворот?”

У своєму дописі Оля згадала автора даного аранжування гімну – композитора Дмитра Саратського. Найімовірніше, саме його обробка сприяла проникливому виконанні гімну співачкою.

Краще, ніж Джамала

Так сталося, що українці, як і весь світ, отримали змогу порівняти виконання українського гімну двома співачками з нашої країни. Адже напередодні його виконала знаменита співачка Джамала – також перед благодійним футбольним матчем. Він пройшов на стадіоні “Челсі” в рамках проекту “Game4Ukraine”.

Однак, судячи з деяких коментарів, слухачів не надто вразило її самобутнє виконання в авторській манері. Джамалу звинуватили в “перекручуванні” гімну та “кривлянні”.

Під публікацією Олі Полякової також висловилися про невдалий, на їхню думку, виступ Джамали, і порівняли виконання обох співачок:

“Супер! А Джамала зіпсувала все…”

“Чудове виконання, сподіваємося, Джамала послухає, як можна виконувати гімн”

“Краще, ніж Джамала”

Дехто висловився ще більш різко:

“Дякую за виконання, бо 5 хвилин назад почув виконання від Джамали теж на відкритті якогось матчу, це жах, знущання якесь”Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen − ten =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.