...

Надія Мейхер кинула кар’єру у “ВІА Грі” заради чоловіка: подивіться, чи вартий він того (ФОТО)

Вибір редакції


Надія Мейхер стала учасницею “ВІА Гри” у 18 років. Дівчина з дитинства мріяла бути балериною і активно займалася балетом. Втім, через її високий зріст і 4 розмір бюсту вже у 16 років Надію не хотіли брати на сцену театру. А от продюсеру “ВІА Гри” Костянтину Меладзе параметри юної красуні дуже сподобалися, то Мейхер з легкістю пройшла кастинг у дівоче тріо.

Надія Мейхер стала учасницею того складу “ВІА Гри” якого називають “золотим”, а значить найбільш вдалим. Прихильники досі з ностальгією згадують про тріо: Брежнева, Мейхер і Сєдокова.

Золотий склад ВІА Гри

Будучи юною учасницею “ВІА Гри”, Мейхер закрутила роман зі старшим за себе бізнесменом з неоднозначною репутацією Олександром Лищенком, якого називають бандитом з 90-х. Варто відзначити, що на той момент Олександр був одружений з іншою жінкою, а Надія була його коханкою.

Вже тоді чоловік внушав Мейхер, що забезпечить її усім необхідним і влаштує для неї розкішне життя, тож співати у “ВІА Грі” їй непотрібно. Та сама Надія хотіла розвивати свою співочу кар’єру. Тоді випадково, чи ні молода красуня завагітніла і просто була змушена піти з гурту. Очікування спільної дитини не зблизило пару, а навпаки – роз’єднало. Між Надією і Олександром почалися часті скандали і все закінчилося розривом стосунків. Чоловік не прийшов навіть у пологовий будинок, коли народжувався його син.

Як виглядає чоловік, заради якого Надія Мейхер покинула ВІА Гру
Як виглядає чоловік, заради якого Надія Мейхер покинула ВІА Гру

Після пологів Мейхер зрозуміла, що їй треба швидко повертатися у форму і продовжувати розвивати свою кар’єру. Вже через 2 місяця Надія знову співала у складі “ВІА Гри”.

Варто відзначити, що про роман Мейхер з бізнесменом Олександром Лищенком стало відомо лише декілька років назад. Співачка багато років приховувала ім’я батька свого первістка. Ймовірно, сам Олександр був проти такої публічності.

Відомо, що після народження сина Мейхер все ж налагодила контакт з екс-коханцем і чоловік брав фінансову участь у вихованні сина.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − 14 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.