Надя Дорофєєва зізналась, кому залишився їхній із Дантесом будинок після розлучення: щоб ніхто не образився - MusicUkraine

Надя Дорофєєва зізналась, кому залишився їхній із Дантесом будинок після розлучення: щоб ніхто не образився

Вибір редакції


Відома українська співачка Надя Дорофєєва розповіла про долю будинку, в якому колись жила зі своїм колишнім чоловіком Володимиром Дантесом. Що тепер із нерухомістю?

Навесні минулого року відоме українське подружжя оголосило про розлучення. Надя Дорофєєва та Володимир Дантес були разом близько 10 років, але врешті усвідомили, що їм краще продовжувати крокувати різними дорогами. Знаменитості розлучились тихо та без зайвих скандалів, а вже пізніше почали будувати нові стосунки з іншими партнерами.

Шанувальники з цікавістю спостерігали за тим, як артисти переживають важливий життєвий досвід, а потім закохуються знову. Нещодавно Надя Дорофєєва вдруге вийшла заміж, а її обранцем став колишній друг сім’ї Михайло Кацурін. Зіркова пара влаштувала миле та тихе весілля, а тому прихильникам стало особливо цікаво, що ж сталось зі спільним будинком співачки та її ексчоловіка.

В ефірі для “Нашого радіо” відома українська артистка зізналась, що після весілля з Кацуріним вона свого прізвища не змінювала та залишилась Дорофєєвою. Артистка зазначила, що це рішення вже не змінити, адже вона відчуває себе комфортно зі своїм дівочим іменем, а також вся Україна дізналась про артистку з прізвищем Дорофєєва.

Надя Дорофєєва розповіла про важливі речі після одруження з Михайлом Кацуріним
Надя Дорофєєва розповіла про важливі речі після одруження з Михайлом Кацуріним

Крім того, відома українська співачка Надя Дорофєєва розповіла про те, кому дістався будинок, в якому вона колись жила з колишнім чоловіком Володимиром Дантесом. Нещодавно у мережі прокотились чутки, ніби зірка відвідала один із київських відділень ЦНАПу, аби змінити прописку та “виписатись” із будинку. В ефірі “Нашого радіо” Дорофєєва підтвердила чутки та зазначила, що тепер будинок перебуває не в її власності.

Виявляється, Володимир Дантес після розлучення з дружиною хотів залишити будинок їй, але вона відмовилась від такої пропозиції. Надя Дорофєєва розповіла, що вони вирішили продати нерухомість та чесно розділити отриману суму.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 3 =