Надя натякнула на вагітність і почала приховувати живіт під одягом – Одна Минута

Вибір редакції


Зіркове подружжя Володимир Дантес та Надя Дорофєєва були разом близько 10 років, з яких 7 років у шлюбі. Вони збудували гарний заміський будинок, у якому виділили дитячу кімнату, а в інтерв’ю вони не раз говорили, що планують спільних дітей. Однак після 10 років разом діти так і не з’явилися. І хоча зіркове подружжя запевняло, що просто поки що не готове до поповнення, шанувальники почали підозрювати, що у Наді та Вови можуть бути проблеми із зачаттям.

Дантес зустрівся з Кацуріною в Ізраїлі
Дорофєєва натякнула на вагітність і почала приховувати живіт під об’ємним одягом

У березні поточного року Дорофєєва та Дантес оголосили про своє розлучення, що стало справжнім шоком для їхніх шанувальників, адже подружжя до останнього показувало сімейну ідилію в Мережі. Цього ж дня про розлучення повідомили близькі друзі Наді та Вови – родина Кацуріних. Тоді шанувальники і запідозрили, що сім’ї, які близько дружили, грубо кажучи обмінялися дружинами і, схоже, мали рацію. За кілька місяців Дорофєєва оголосила про стосунки з ресторатором Михайлом Кацуріним, який, до речі, є батьком двох дітей, молодшому з яких лише виповнився рік.

Даша Кацуріна похвалилася фігурою у білому платті поруч із Дантесом
Дорофєєва та Дантес та родина Кацуріних

Зараз Дорофєєва та Кацурін рідко публікують спільні фото та романтичні відео. Це й не дивно, адже на них упав шквал критики. На Надю за те, що зрадила Дантесу і повела чоловіка з сім’ї, а на Михайла – за те, що кинув дружину з двома маленькими дітьми заради Дорофєєвої.

Зараз у Мережі підозрюють, що Дорофєєва може бути вагітною від Кацуріна. Публіка зауважила, що співачка з ідеальною фігурою та плоским животом почала одягатися лише у вільний одяг на пару розмірів більше.

Ось як зараз одягається Надя Дорофєєва:

Дорофєєва натякнула на вагітність і почала приховувати живіт під об’ємним одягом

Шанувальники підозрюють, що за вільним одягом співачка намагається приховати живіт, що округлився. Хто знає, може зовсім скоро Михайло Кацурін стане батьком утретє.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − two =

Translate »