...

Найбагатша співачка України “вийшла в світ”: Камалія похизувалася згадкою про себе в італійському журналі

Вибір редакції


Відома українська співачка після прем’єри своєї нової пісні розповіла про увагу до неї у світових медіа. Цього разу на артистку звернули увагу в італійському виданні

Камалія, відома українська співачка, починала свою кар’єру багато років тому. Сьогодні знаменитість є однією з найупізнаваніших артисток, яка здобула славу найбагатшої зірки вітчизняного шоубізнесу. Попри повномасштабну війну Камалія продовжує активно виступати з благодійними концертами та займатись волонтерством. Крім того, встигає співачка і прославляти своє ім’я на міжнародній арені.

Нещодавно відома українська співачка випустила нову пісню “Time Out”. Сингл швидко розлетівся пр всім музичним майданчикам у світі, а у міжнародних медіа почали обговорювати повернення артистки. Так, наприклад, нещодавно про Камалію заговорили в італійському журналі. Про це зірка розповіла на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм.

Про Камалію написали статтю в одному з італійських журналів
Про Камалію написали статтю в одному з італійських журналів

У своєму блозі відома українська артистка опублікувала скріншоти, зроблені на сайті закордонних видань. Камалія зауважила, що після випуску її синглу у всій Європі мешканці Італії тепер також мають нагоду послухати нову композицію артистки. Знаменитість розповіла, що кожен охочий може побачити кліп на пісню по телевізору або ж послухати на радіо, як співає зірка.

Крім того, Камалія звернулась і до італійської частини своєї авдиторії – на їхній рідній мові. У коментарях до нової публікації відомої української співачки виявилось небагато коментарів, але здебільшого користувачі мережі хвалили свого кумира та робили їй компліменти. Шанувальники, як і сама Камалія, тішаться тим фактом, що про неї знають у всьому світі.

Камалія розповіла про реліз своєї нової композиції
Камалія розповіла про реліз своєї нової композиції

Нагадаємо, що раніше відома українська співачка розповідала, що пісню “Time Out” вона писала спеціально для фільму “Барбі” з Марго Роббі у головній ролі. Знаменитість почала працювати над синглом, коли тільки починались знімання американського фільму. Втім, розповіла нещодавно артистка, режисери відмовились брати її пісню як саундтрек до кіно.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twelve − 5 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.