найбільші конфузи зірок на сцені (Відео) – Одна Хвилина

Вибір редакції


Практично кожна зірка, яка багато років на сцені, стикалася із непередбачуваними казусами, які траплялися з нею прямо під час виступу. Звісно, все це було зафільмовано і публіка досі згадує про ті випадки.

Тіна Кароль

На концертах Тіни Кароль завжди все ідеально і відточений кожен рух. Неприємність зі співачкою трапилася якраз не на концерті, а тоді, коли Тіна була телеведучою. Співачка вела шоу “Ліпсінг батл” і під час одного з ефірів з неї злетіла сукня. На вбранні порвалася верхня лямка і верх сукні несподівано впав. Тіна вчасно підхватила одяг і встигла прикритися до того, як її бюст встигли побачити всі глядачі. Співачка відреагувала на цю ситуацію зі сміхом.

Настя Каменських

Смішний конфуз трапився з Настею Каменських, коли вона ще співала в дуеті з Потапом. Тоді під час одного з концертів, Настя, будучи на високих підборах, спіткнулася і впала. Потап ще й у мікрофон запитав: “Ти що впада?”. Тоді посміялися і виконавці і глядачі.

Віра Брежнєва

Віра Брежнєва загубила спідницю прямо на сцені. Це трапилося 7 років тому на одному із виступів. Співачка співала пісню і раптом у неї почала падати спідниця, яку Віра вчасно спіймала. Брежнєва почала сміятися і трохи зніяковіла. Співачці “заштопали” спідницю прямо під час виступу.

Наталі

Співачка Наталі, яка відома піснею “О Боже, какой мужчина!”, звалилася зі сцени під час виступу, але не подала жодного виду і продовжила співати далі. Однак так співачка повела себе не через професійність, а тому що грала фонограма. Тож Наталі не лише зганьбилася, впавши, а й зганьбилась через фонограму.

 

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 + 14 =

Translate »