“Найдорожче, що може бути” – Одна Минута

Вибір редакції


У свої 47 років Наталія Могилевська незаміжня і не має дітей. У її особистому житті було безліч романів з відомими і не дуже чоловіками, в офіційному шлюбі вона також була. Її колишній чоловік – бізнесмен Дмитро Чалий, за якого зірка вийшла заміж у 2004 році, а вже у 2005 подружжя розлучилося. Пізніше у розмові з журналістами артистка розповіла про причини розлучення. Зберегти шлюб із Дмитром їй не вдалося через щільний робочий графік, вона більшу частину свого часу приділяла кар’єрі, практично не залишаючи сил на особисте життя.

Запитайте його, чому він перестав бути моїм чоловіком. Я казала, що приїду о 7-й, а приїжджала об 11-й.

, – ділилася Могилевська.

Який вигляд має перший чоловік Наталії Могилевської
Вагітна Наталія Могилевська готується до материнства в оточенні дітей

Коли в Україні розпочалася повномасштабна війна, співачка зустріла своє кохання. Ім’я чоловіка та його фото вона не показує фанатам, вважаючи, що зараз не на часі історії кохання, але обіцяє поділитись усіма подробицями після перемоги. Все це спровокувало чутки про можливу вагітність Наталії Могилевської. Масла у вогонь підливають фотографії з не найвдаліших ракурсів, на яких здається, що у знаменитості з’явився животик.

Шанувальники в Мережі активно обговорюють можливе майбутнє материнства улюбленої артистки. На тлі цих чуток співачка показала у своєму блозі кілька фото з дітьми та написала:

Посмішка кожної дитини – це найкраще та найдорожче, що може бути. Багато дітей сьогодні, на жаль, відчули на собі жахи війни… Тому головним завданням є повернути дитячу посмішку! В рамках проекту “Рінат Ахметов – дітям. Мирне літо дітям України” цим займаються найкращі фахівці! Мені пощастило приєднатися до цієї роботи, де залишила частинку себе

Також Могилевська додала, що почувається щасливою від спілкування з дітьми та дякує за можливість приєднатися до ініціативи.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 + eighteen =

Translate »