Найдовші ноги українського шоу-бізнесу: Полякова, Єфросиніна чи Осадча, хто переможе? (ФОТО)

Вибір редакції


Оля Полякова

Довгонога артистка завжди вміла ефектно з’явитися у світ та похизуватися всіма своїми принадами. Співачка полюбляє продемонструвати стрункі ноги та зробити акцент на своїй розкішній фігурі. Відомо, що довжина ніг Полякової – 126 см.

Довгонога білявка Оля Полякова вражає своїм виглядом
Довгонога білявка Оля Полякова вражає своїм виглядом

Варто зазначити, що в школі майбутню зірку ображали через те, що вона була значно вища за інших, проте зараз все змінилося і її вважають однією з головних красунь в українському шоу-бізнесі.

Маша Єфросиніна

Відома телеведуча теж стала власницей довгих ніжок, які любить показати у всій красі. Маша активно слідкує за своїм харчуванням, тому її тіло завжди підтягнуте, а довгі ноги довершують ідеальний образ артистки. Жінка постійно займається спортом, тому їй вдається зберігати гарну форму і підкачене тіло. Артистка завжди отримує від своїх фоловерів купу компліментів, хоча Маша зізнається, що їй це дається нелегко, вона постійно працює над собою.

Українська телеведуча володарка струнких ніжок
Українська телеведуча володарка струнких ніжок

Єфросиніна має зріст 180 см.

Катерина Осадча

Популярна телеведуча не відстає від своїх зіркових колег та теж вміє вихвалятися своїми витонченими ніжками, які зведуть з розуму будь-кого. Відомо, що артистка такого зросту як і Маша Єфросиніна. Катерина вміє підкреслити свою довгоногість різними стильними образами, які дійсно пасують ведучій. Підписники жартували, що Полякова не буде спілкуватися з Осадчою, бо це справжня довга конкуренція.

Катерина Осадча любить похизуватися своїми ніжками
Катерина Осадча любить похизуватися своїми ніжками

Варто зазначити, що між зірковим подружжям Осадчої та Горбунова присутня різниця трішки більше десяти сантиметрів у рості.

Зіркове подружжя українського шоу-бізнесу
Зіркове подружжя українського шоу-бізнесуИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven + 18 =