найкоротша кар’єра Лободи, Діпомулос, Романовської – Одна Хвилина

Вибір редакції


Світлана Лобода: 4 місяці

До “ВІА Гри” на дівчину ніхто особливої уваги не звертав. Мешканка Ірпеня співала у «Капучино» і «Кетч», називаючи себе Alisiya Gorn. А в травні 2004 пройшла кастинг у відоме тріо. Та невдовзі покинула гурт. Надалі говорила, що нібито продюсер визнав, що вона – готова артистка і не потребує колективу.

Лобода дуже швидко розпрощалася з дівчатами з ВІА Гри

В принципі, так і сталося. Світлана взяла собі псевдонім Loboda, під яким успішно виступає і понині. Щоправда, не на теренах рідної країни, а сусідньої, де її додатково запрошують брати участь у різноманітних шоу.

Ольга Романовська: 12 місяців

Ольга Корягіна родом із Миколаєва. До “ВІА Гри” приєдналася у 20-річному віці. До цього трішки співала і була моделлю. Дівчина прийшла на заміну Наді Грановської, яка частенько полишала групу, а потім поверталася знову. Всупереч тому, що студентка виграла кастинг, на її місце взяли донеччанку Христину Коц-Готліб. Та за 3 місяці продюсери зрозуміли свою помилку, і повернули Романовську.

Романовська не збиралася покидати дівочий гурт, але завагітніла

Коли співачка відчула, що носить під серцем дитинку, продовжувати співпрацю стало неможливим. Вона пішла з колективу рівно через рік у квітні 2007. У 2016-му Ольга почала співати в гурті Queens, але й там не протрималася більше року.

Санта Дімопулос: 18 місяців

При народженні донька українки і ассирійця отримала ім’я Хрисанті. У дитинстві Санта займалася танцями. Згодом стала культуристкою, моделлю і врешті співачкою. Дуже недовго Дімопулос співала в гурті “Сьоме небо”. Згодом втрапила на проєкт “Фабрика зірок-3”.

Санта Дімопулос зі своїми ідеальними формами ненадовго прикрасила ВІА Гру

А вже за 2 роки вигиналася у непристойно відкритих нарядах під хіти Кості Меладзе. Вона посіла місце Надії Мейхер, яка пішла у декретну відпустку. Напевно, Санта хотіла змусити Андрія Джеджулу кусати лікті після їхнього розставання, тому й опинилася у дівочому гурті. Побачити чорнявку можна у кліпі “Алло, мам”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × three =

Translate »