наймодніший колір 2023 року на українських зірках – Єфросиніна, Джамала та інші – Одна Хвилина - MusicUkraine

наймодніший колір 2023 року на українських зірках – Єфросиніна, Джамала та інші – Одна Хвилина

Вибір редакції


Поки на подіумах “заправляють” найвідоміші дома моди, за тенденції кольорів відповідає всесвітній інститут Pantone. У грудні 2022 року фахівці повідомили головний колір майбутнього року. Ним став відтінок Viva Magenta, який походить від сімейства червоних і натхненний кольором кошенілі, одним з найцінніших та найяскравіших з природних барвників у світі – про це розповіла Леатрис Айземан, виконавча директорка інституту Pantone.

Пропонуємо розібратись на прикладі відомих українських зірок, як правильно носити цей колір у повсякденному житті.Камалія

Одна з найбагатших співачок України може похизуватись не лише вокальним талантом, а й неймовірною зовнішністю та природною красою. Знаменитість полюбляє одягатись вишукано та зі смаком. Камалія часто носить одяг модного відтінку.

Камалія у модному відтінку 2023 року
Камалія у модному відтінку 2023 року

Наталія Могилевська

Відома українська співачка полюбляє симпатичні й стильні сукні різних відтінків. Зірку важко назвати прихильницею відтінків рожевого чи червоного, проте ці кольори безперечно їй пасують.Могилевська у наймоднішому кольорі 2023 року
Могилевська у наймоднішому кольорі 2023 року

Маша Єфросиніна

Важко сказати напевно, який колір темноволосій українській красуні пасує більше – карміновий червоний чи елегантний зелений. Найбільш імовірно, не одяг робить Машу Єфросиніну красивою, а ведуча робить вбрання ідеальним.

Маша Єфросиніна в одязі модного кольору
Маша Єфросиніна в одязі модного кольору

Джамала

Якщо ви – не любитель яскравих кольорів, але носити одяг модного кольору таки хочеться, відома українська співачка Джамала продемонструвала вдалий варіант “вкраплення” відтінку в образ (тюрбан або інший головний убір). Крім того, доречно комбінувати одяг наймоднішого кольору 2023 року з чорними елементами гардероба.

Джамала в модному кольорі
Джамала в модному кольорі

Оля Полякова

Відомій українській співачці та одній з найвідоміших білявок країни безперечно пасує сміливий відтінок рожевого. Наймодніший колір 2023 року вдало підкреслює витончені риси зовнішності зірки та робить акцент на її ідеальному блонді.
Оля Полякова у наймоднішому відтінку цього року
Оля Полякова у наймоднішому відтінку цього року
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 + 19 =