написала про стосунки з актором цілу книгу – Одна Хвилина

Вибір редакції


Тетяна Єгорова ніколи не була дружиною зірки “Діамантової руки”. Однак актриса називає себе коханою дружиною видатного митця. За її версією, вони познайомилися на репетиціях спектаклю “Над прірвою у житі”. 22-річна дівчина щойно прийшла в “Сатирикон”, і її призначили на заміну актриси, що захворіла. Тут-то у неї з сином Марії Миронової все буцімто й закрутилося.

Дивно, що після такого тривалого роману спільних фото Тетяни Єгорової і Андрія Миронова не збереглося

Це було кохання з першого погляду. Голубки відразу ж почали зустрічатися, а за 6 днів Андрій зробив зізнання. Тетяна збиралася виходити заміж за іншого, та покохавши Миронова, забула про нареченого. Андрій страшенно ревнував її до інших чоловіків і влаштовував справжні істерики на весь театр. А не одружилися вони тоді виключно через матір актора, якій Єгорова категорично не сподобалася.

Коли Таня завагітніла вперше, вони сильно посварилися. Андрій був не готовий ставати батьком, і дівчина зробила аборт. Образа була настільки сильною, що Єгорова пішла на побачення з іншим. Миронов за це ледь не з кулаками на неї накинувся – колеги ледь розборонили їх.

Щоб помститися Тетяні, Андрій одружився з Катериною Градовою, яка щойно влаштувалася в театр. Та вже за 2 місяці пошкодував про цей необачний вчинок й хотів розлучитися.

Судячи з усього, книга Тетяни Єгорової пережила кілька видань

Єгорова не могла вибачити подібного й 3 роки поспіль не розмовляла з коханим. Вона навіть помирилася з колишнім нареченим. Та згодом Миронов розлучився, і все закрутилося по другому колу. Вона знову втратила дитину. Лікарі повважали, що жінка спеціально заради цього отруїлася.

Так виглядає Тетяна Єгорова зараз

У книзі Єгорова запевняє, що це саме вона вмовила Андрія одружитися з Ларисою Голубкіною. А ще розповідає, буцімто чоловік вряди-годи підіймав на неї руку. Наостанку авторка заявила, що саме в неї на руках Миронов помер від аневризми. За життя видатного актора жінка вела щоденник, записувала його цитати, а за 12 років по смерті видала мемуари.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 − ten =

Translate »