Нарешті без фотошопу: на обличчя 75-річної Софії Ротару краще дивитися з напівзаплющеними очима

Вибір редакції


Легендарна українська співачка Софія Ротару почала свою кар’єру багато років тому. Знаменитість нині є однією з найвідоміших представниць вітчизняної естради, а її творчість без сумнівів вже стала спадщиною української культури. Сьогодні артистці вже 75 років, втім у своєму віці співачка все ще може похизуватись неймовірною зовнішністю та природною привабливістю.

На відміну від своїх зіркових колег відома українська співачка за своє життя ні одного разу не робила пластичних операцій. Знаменитість зізнається, що не має бажання змінювати свою зовнішність. Втім, навіть без хірургічних втручань Софія Ротару має чудовий вигляд. Артистка веде доволі активний спосіб життя, що дає свої плоди – хороше самопочуття та привабливість.

Софія Ротару показала, як виглядає її зовнішність без макіяжу та фотошопу
Софія Ротару показала, як виглядає її зовнішність без макіяжу та фотошопу

Крім усього іншого, відома українська артистка також притримується правил здорового харчування. Знаменитість ретельно стежить за тим, що вживає, адже їжа, як відомо, має серйозний вплив на здоров’я та зовнішність людини. Артистка раніше розповідала, що полюбляє вживати овочі та фрукти з власного городу, що точно є однією з причин, чому у 75 років зірка так чудово виглядає.

Як виглядає відома українська співачка Софія Ротару без макіяжу та фільтрів
Як виглядає відома українська співачка Софія Ротару без макіяжу та фільтрів

Неможливо оминути увагою і той факт, що основний вплив на зовнішність людини має стиль життя, який вона веде. Софія Ротару у часи своєї активної професійної діяльності мала доволі завантажений графік та часто виступала в різних містах і країнах. Втім, попри регулярний стрес і важку роботу, постійні подорожі та нерви артистці вдалось зберегти ледве не ідеальний для свого віку фізичний стан.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen + 13 =