“Нарешті улюблена атмосфера” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Звісно, з роботою за океаном сутужно. Але Ліліану запросили на знімання, чому вона неймовірно зраділа. І відразу ж поділилася новиною з підписниками, виклавши світлину з гримерки. Позувати танцівниці довелося в шкіряному корсеті і коротких шортах.

Ліліана Яма дорвалася до роботи

Її зірковий чоловік теж не сидить без діла. Влад проводить уроки танців, а гроші спрямовує на підтримку України.

Жерстяне весілля

Влад і Ліліана побралися в 2014 році, а за рік родина поповнилася первістком Леоном. До цього вони 7 років зустрічалися. Якщо рахувати з дня весілля, то якраз виходить жерстяне весілля. Про це сповістила Ліліана в своєму акаунті, зазначивши, що доля приготувала їй з Владом чимало випробувань, з якими вони гідно впоралися.

Шанувальники танцівників написали чимало побажань у коментах:

“Щастя, миру і кохання!”

“Хай вогник ваш ніколи не згасає!”

“Красива пара”.

“Вісімка – майже символ нескінченності. Хай нескінченним буде ваше кохання!”

Роман із Могилевською

Довгий час Владу Ямі приписували роман із Наталею Могилевською. Вони так запалювали паркет під час виступів у “Танцях з зірками”, що відчувалося – це більше, аніж партнерство. Співачка і хореограф ніколи не спростовували романтичних стосунків, але й не підтверджували їх, зберігаючи інтригу.

Всі сподівалися, що між Владом Ямою і Наталкою Могилевською трапиться роман

На жаль, здобути перемогу в першому сезоні цій чудовій парі завадили Володимир Зеленський з Оленою Шоптенко, за яких глядачі віддали вдвічі більше голосів. Коли співачка згодилася взяти участь в “Танцях” повторно, Яма вже доріс до члена журі, тож споглядав за рухами підопічної з висоти своєї посади. На одному з ефірів Могилевська відкрила таємницю – між ними з Владом ніколи нічого не було.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen − one =

Translate »