“Нащо я це зробив?”: Ектор Хіменес-Браво вирішив поголити голову та став другим Гордоном (ФОТО) - MusicUkraine

“Нащо я це зробив?”: Ектор Хіменес-Браво вирішив поголити голову та став другим Гордоном (ФОТО)

Вибір редакції


Популярний кулінар, український телеведучий та ресторатор Ектор Хіменес-Браво відомий кожному. Працювати в нашій країні він почав в далекому 2009 році, адже був запрошений для відкриття ресторанів від мережею готелів InterContinental у Києві. І дуже швидко отримав пропозицію стати телеведучим.

Суддя проєкту «МастерШеф», що іде на телеканалі СТБ, на днях кардинально змінив свою зовнішність.Перед важливим у своєму житті рішенням, Ектор трішки потримав інтригу та виставив смішні фото на своїй інстаграм сторінці.

Сторіз з сторінки Ектора Хіменеса-Браво
Сторіз з сторінки Ектора Хіменеса-Браво

“Живемо один раз”

Ектор Хіменес-Браво поголив голову

Більшість прихильників одразу здогадались, на який відчайдушний вчинок зважився популярний ресторатор. І уже через декілька хвилин  кулінар додав відео з барбершопу, де майстер трудиться над новим образом зірки.

До шанувальників Ектор Хіменес-Браво звернувся з питанням:

Ектор Хіменес-Браво кардинально змінив імідж
Ектор Хіменес-Браво кардинально змінив імідж

“Ніби йде, а ви що думаєте?”

Реакцій на нового кулінара була миттєвою. Багато шанувальників підтримали Ектора та задарували його компліментами.

Буквально одразу після стрижки, ресторатор відправився на благодійний обід в Київський реабілітаційний центр Recovery. Він, разом зі своєю колегою, Олею Мартиновської, готували смачні страви для пацієнтів лікарні. В подібних заходах Ектор приймає участь регулярно.

Потрібно зазначити, що Ектор Хіменес-Браво дуже довгий час проживає та працює в Україні. В 2021 році він похизувався, що отримав громадянство нашої країні.

Ресторатор, після 24 лютого 2022 року, активно допомагає Україні, проводить благодійні мастер-класи. За таку соціальну позицію та вагомий внесок в наближенні перемоги, Ектора було нагороджено відзнакою “За сприяння війську” від Валерія Залужного.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

9 + nine =