“Наші діти однозначно сильніші за нас”: Ната Жижченко з гурту ONUKA розповіла, як вдруге стала мамою - MusicUkraine

“Наші діти однозначно сильніші за нас”: Ната Жижченко з гурту ONUKA розповіла, як вдруге стала мамою

Вибір редакції


Ната Жижченко, фронтвумен гурту ONUKA, після одруження зі своїм чоловіком Євгеном Філатовим попереджала, що вони не хочуть мати дітей в загалі.

Але, як кажуть: “Не все так сталося, як гадалося”. У квітні 2020 року долі було завгодно, щоб у пари народився син Сашко, а 1 липня цього року мама з татом подарували Сашкові сестричку Ліну.

Нещодавно Ната розповіла, як у таких складних та тривожних обставинах, їй вдавалося зберігати спокій та рівновагу виношуючи свою другу дитину.

В інтерв’ю Співачка зізнається, що цей період був для неї в край складним та відповідальним, хоча за всіма подіями, що відбувалися за час її вагітності, остання інколи навіть відходила на другий план. “Якщо з першою дитиною вагітність була на першому плані, а все решта — потьмарилося, то зараз навпаки, такий контекст подій, що вагітність йшла у фоні”, – розповідає жінка. Волонтерство, новий альбом та думки про те, що нас намагаються знівечити, а “ми все одно продовжуємо жити й продовжуємо давати життя” давали сили Наті витримувати цей виклик долі.

“З весною, з розквітом життя, з думками про перемогу і закінчення війни” пройшов цей нелегкий період, розповідає співачка.

Зворушлива світлина зі сторінки Instagram, на якій Ната тримає за ручку крихітну щойно народжену донечку, облетіла інтернет. Але цій дитині, як й багатьом іншим новонародженим українським дітям, з перших хвилин свого життя довелося відчути особливі страхи батьків за них.

Не можна забути, не стерти з пам’яті те, що свою першу ніч у житті новонароджена Ліна провела в укритті.

“Наші діти сильні. Однозначно сильніші за нас”,- вважає ЖижченкоИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen + 20 =