Настя Каменських показала свою свекруху і розповіла, які у них відносини: мама Потапа виглядає його ровесницею - MusicUkraine

Настя Каменських показала свою свекруху і розповіла, які у них відносини: мама Потапа виглядає його ровесницею

Вибір редакції


Українська співачка Настя Каменських показала свою свекруху – маму репера Олексія Потапенка. Жінка дуже вродлива і виглядає швидше як старша сестра Потапа, ніж його мама.

Зіркове подружжя Потап і Настя Каменських із тих знаменитостей, які активно ведуть свої соціальні мережі і показують прихильникам подробиці свого особистого життя. Публіка добре знає маму Каменських Лідію, а ось батьки Потапа менш медійні.

Проте деякі фотографії свекрухи Каменських все ж можливо знайти в Мережі.

Настя Каменських показала свою свекруху і розповіла, які у них відносини
Настя Каменських показала свою свекруху і розповіла, які у них відносини

Що відомо про маму Потапа Людмилу

Людмилі Потапенко 65 років та жінка виглядає набагато молодше свого віку. Людмила струнка, висока, має довге світле волосся і красиві риси обличчя. Все своє жінка професійно займається спортом, що й допомагає їй підтримувати форму. Людмила Потапенко – колишня чемпіонка світу з підводного плавання. Зараз жінка являється персональною тренеркою в одному із відомих спортивних клубів Києва.

Настя Каменських показала свою свекруху і розповіла, які у них відносини
Настя Каменських показала свою свекруху і розповіла, які у них відносини

Цікаво, що любов до спорту жінка прививала і своєму сину. Саме тому Потап має спортивне минуле і являється майстром спорту з водного поло.

У Людмили склалися хороші стосунки зі своєю зірковою невісткою Настею Каменських. Вони бачаться не дуже часто та інколи Людмила приїжджає до сина та невістки на сімейні свята. Також, час від часу вони разом їздять у сімейні відпустки за кордон.

Нагадаємо, після початку повномасштабної війни зіркове подружжя Потап і Настя Каменських півроку перебували за кордоном. Саме за це артистів захейтили в Мережі, особливо репера. Та за кордоном артисти не відпочивали, а давали благодійні концерти по країнах Європи та Америки, збираючи кошти на ЗСУ та на допомогу українцям.

Зараз Каменських перебуває в Україні і успішно їздить з концертним туром по містах України. А ось Потап постійно змінює своє місце перебування і часто виїжджає з України у Європу. Артист запевняє, що там у нього багато благодійних проєктів, які націлені на допомогу Україні. Та ось чим конкретно Потап там займається, артист не каже.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seven − 1 =