Настя Каменських повідомила, що знову їде з України за кордон – Одна Минута

Вибір редакції


На початку осені відома українська співачка Настя Каменських анонсувала концерти за кордоном. Виявилось, що гастролювати артистка відправляється сама – без супроводу свого зіркового чоловіка. Співачка виступила в Болгарії, а також в декількох містах Іспанії. Окрім того, Настя Каменських відвідує благодійні заходи на території України. Після постійних роз’їздів артистка, схоже, все-таки вирішила повернутись до рідного дому в Києві.

Каменських поділилась сумними відео та знімками з потягу, який прямує до Києва, але деякі деталі на опублікованих кадрах змусили шанувальників співачки переживати. Підписники зірки не помітили обручки на правій руці Насті, а тому в коментарях почали запитувати, чи не означає це розставання із Олексієм Потапенком.Варто зауважити, що переживати змушує не лише факт відсутності обручки. Останнім часом Настя Каменських публікує виключно сумні та меланхолійні пости, а у підписах до них ділиться своїми емоціями. Чи варто пов’язувати апатичний настрій української співачки із осінню, чи все-таки між Потапом та Настею пробігла чорна кішка? Сказати напевно доволі важко.

На кадрах Каменських позує із сумним виразом обличчя на фоні вікна в потязі. На вулиці в цей час ллє дощ, який, схоже, відображає настрій співачки. В описі до публікації артистка розповіла, що зараз в її житті настав такий момент, коли їй доводиться багато їздити у ті місця, де вона може принести користь. Зірка поділилась, що зуміла складати все своє життя в одну маленьку валізу, але, як би не складались події, момент повернення додому завжди солодкий і довгоочікуваний.

Сідаючи на потяг до рідного Києва, мене захлинають почуття. Такого я вже давно не відчувала. Але очікування того, що дуже скоро за вікном пролітатимуть рідні вулиці — особливе. Мій потяг до Києва. Щоразу я так чекаю на нього– філософськи підписала нову публікацію артистка.

У коментарях підписники Насті Каменських звернули уваги на її поганий настрій. Одні підтримали свого кумира, а інші поцікавились, чи все у неї добре на особистому фронті.

  • “Настінька, ти найкраща! Не сумуй, будь ласка!”;
  • “Як там у Потапа справи?”;
  • “Вони з Потапом розстались?”;
  • “Чого така сумна?”;
  • “А де ваш коханий? Чомусь давно його не видно”
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × one =

Translate »