...

Настя Каменських розповіла всю правду про Потапа та виконавицю Gip C: ви будете ошелешені

Вибір редакції



Настя Каменських розвіяла чутки, які останнім часом не обговорював тільки лінивий. Виправдала свого чоловіка і попросила інших займатися розвитком кар’єри інакшим чином, адже на такому хайпі довго ніхто не протримається.

Гучний скандал вибухнув навколо Потапа чоловіка Насті Каменських, його колишня підопічна Gip C звинуватила продюсера в ганебній поведінці та зовсім не припустимих пропозиціях. Співачка опублікувала у своєму Інстаграмі зізнання, вона розказала про діалог, який відбувся між ними, проте розмова була зовсім не про робочі моменти.

Гучний скандал серед українських зірок
Гучний скандал серед українських зірок

Настя Каменських  відповіла на гучні заяви і зробила висновок, що будувати музичну  кар’єру чесним шляхом дуже складно, адже вони з Потапом доклали чимало зусиль для того, щоб бути впізнаваними та мати свою аудиторію, яка любить слухати їх творчість. А інші намагаються за допомогою хайпу побудувати собі дорогу на велику сцену, бо творчістю не вдається. За рахунок чужого ім’я та чужої слави собі роблять піар. Проте Настя відкрито заявила, що така позиція і такі методи ніяк не зможуть укріпити кар’єрні східці, бо це мало тривалий ефект, тому краще зайнятися своїм розвитком.

Зіркове подружжя: Настя Каменських та Олексій Потапенко
Зіркове подружжя: Настя Каменських та Олексій Потапенко

Нагадаємо, що раніше ширилися чутки про розлучення зіркової пари, після висловлювань колишньої підопічної Олексія, їх температура в повітрі лише піднялася. Всі довгий час чекали на пояснення або офіційні заяви, проте жодна зі сторін нічого не коментувала. Однак зовсім нещодавно Настя поставила крапку в цій історії і запевнила всіх, що вони з Потапом разом і розлучатися ніхто не буде. Каменських наголосила, що вона не грає на таких умовах і не збирається піднімати собі рейтинг, з’ясовуючи публічно ту чи іншу інформацію.





Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × three =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.