Настя Каменських у короткій сукні похвалилася засмагою і прикрила круглий животик рукою – Одна Минута

Вибір редакції


Українська співачка Настя Каменських зі своїм чоловіком Олексієм Потапенком виїхала за кордон за кілька днів до початку повномасштабного наступу росії на територію України. Репер Потап вирішив залишатися в іспанському котеджі коханих, а ось Настя Каменських захотіла повернутися до рідного Києва.

Зі свого українського дому Каменських викладала безліч фотографій. Більш того, знаменитість продовжує ділитися з шанувальниками подробицями столичного життя. Останнє фото, зроблене Анастасією Каменських на території своїх володінь – це симпатична фотографія, на якій вона сидить у вдалій позі, яка підкреслює переваги Насті.

На фотографії Каменських одягнена в стильну коротку сукню, а знімок зроблений з такого ракурсу, що й так довгі ноги зірки здаються ще довшими. Джинсове вбрання, в якому позує Настя, не облягає фігуру, а на поясі сукня підв’язана не туго – мабуть, щоб не акцентувати уваги на животику, що округлився.

Навколо Насті Каменських красивий зелений пейзаж, а сама вона сидить на дерев’яній підлозі, яка, судячи з усього, знаходиться в особистому саду зірки. Дрібні кучері зірки м’яко лягають на її плечі, а сама співачка загадково дивиться в далечінь, поклавши руку так, щоб приховати талію та живіт. На фотографії Настя Каменських витягла ноги і трохи підняла сукню, ніби хвастаючи іспанською засмагою.

Нагадаємо, що під однією з останніх публікацій на особистій сторінці зірки у соціальній мережі Інстаграм підписники по-різному відреагували на нескінченні підозри Насті Каменських у можливій вагітності. Так, одні загадково писали коментарі, вкотре натякаючи на швидке поповнення, інші обурювалися і захищали кумира від зайвих слів.

Українська співачка опублікувала відео зі своєї зустрічі з шанувальниками, а в коментарях під цим постом деякі заявили, що їм здається, ніби живіт Насті Каменських закруглився ще більше. Деякі підписники зірки підтримали такі коментарі.

Другу частину шанувальників артистки обурило таке ставлення, і вони не витримали. Коментатори заявили, що Настя, як і будь-які інші люди, має право одужати.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen − 13 =

Translate »